DSL Hatası Alıyorum DSL Bağlantısı Yok Diyenler İçin

Samsung Galaxy Ace StyleBu yazımızda sizlerden almış olduğumuz, DSL hatası alıyorum, ve DSL bağlantısı yok problemlerinin çözümüne ilişkin bilgileri sizlere aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de DSL hatası ile karşılaşıyor, ve DSL hatası alıyorum diyorsanız, DSL bağlantısı yok probleminin çözümünü sizlerle hemen paylaşmaya başlayalım:

Diyelim ki sizin internetinizi herkes kullanabiliyor, ancak siz, telefonunuz ile Wi-Fi üzerinden internete bağlanmak istediğinizde, bağlanıyor gibi görünseniz dahi, DSL bağlantısı yok problemi ile karşı karşıya kalıyorsunuz. DSL hatası alıyorum diyen kişilerin sayısı oldukça fazla, peki nedir bu DSL hatası; ve çözümü nasıl gerçekleştirilir?
İlk önce cihazınızın, DSL hatası verdiğinde, internete gerçekten bağlanıp bağlanmadığından emin olun. Sonrasında bu hatayı nereden aldığınıza bakın; mesela, Google Play Store, ya da Facebook uygulamasına girebiliyor, ancak bir internet sitesini açamıyorsanız, aslında problemin çözümü basittir.
Muhtemelen telefonunuzun size sunmuş olduğu genel tarayıcı ile internete girmeye çalışıyor, yani, İnternet yazan yere tıklıyorsunuzdur. Bizim size önerimiz, bir de Google Chrome kullanmanız yönünde. Ama siz yine de İnternet üzerinden bağlanmak isterseniz, tarayıcınızı silmeli, ve sonrasında geri yüklemelisiniz. Eğer bunu yapamıyorsanız, Güvenlik ayarlarını düşürmeniz halinde, DSL bağlantısı yok probleminden kurtulabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Lityum İyon Pil Ömrünün Kısalmasının Nedenleri Lityum İyon Pil Ömrü Nasıl Uzatılır? başlıklı makalemizde lityum iyon pil, lityum iyon pil ömrü nasıl uzatılır ve lityum iyon pil ömrünün kısalmasının nedenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

“DSL Hatası Alıyorum DSL Bağlantısı Yok Diyenler İçin” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.