Google Chrome Geçmişi Sil Nasıl Yapılır?


Bu yazımızda sizler için Google Chrome geçmişi sil nasıl yapılır sorusunun yanıtını vermeye çalışacağız. Hatta Google Chrome geçmişi sil nasıl yapılır sorusunun bir değil iki yanıtı var, Google Chrome geçmişi sil diyenler için bu iki yanıtı da anlatacağız.


Google Chrome geçmişi sil nasıl yapılır sorusunun yanıtı olarak verilen Google Chrome geçmişi sil, aslında oldukça kolay bir işlemdir. Yapmanız gereken tek şey, Google Chrome açık iken, CTRL + SHİFT + DELETE tuşlarını kullanmaktan ibarettir. Karşınıza gelen ekranda, Google Chrome geçmişi sil isteğini gerçekleştirmek için, silmek istediğiniz şeyleri işaretler, ve çöpe gönderirsiniz. Ama Google Chrome geçmişi sil için uğraşmak bazen uzun zamanınızı alabilir, seçilmesi gereken şeyler birden fazla olabilir. Peki bu gibi durumlarda Google Chrome geçmişi sil nasıl yapılır?
Google Chrome geçmişi sil nasıl yapılır sorusunun yanıtları arasında yer alan Google Chrome geçmişi sil için Clear Chrome eklentisini kurmanız gerekmektedir. Daha sonra Google Chrome Ayarlar sayfasına gitmeli, ve Google Chrome geçmişi sil için neleri seçmek istediğinizi belirlemelisiniz, ya da, Google Chrome açık iken boş bir yerde sağ tıklamalı, ve Clear Chrome’yi seçerek, Google Chrome geçmişi sil seçeneğini tercih etmelisiniz.

Konu etiketleri:kesper tablette geçmiş görme, s3 minide gecmis nerde, exper tablet geçmişi silme, piranha tablet gecmisi nasil silerim, samsung Galaxy s3 mini de Chrome da internete gecmit silme, samsung s3 chrome gecmis silme, samsung s3 mini de internet geçmişini nasıl temizlersin, tablet google chromede geçmiş nasıl silinir, tabletimden gözat geçmişini nasıl silerim, tabletlerde gecmisi silme
28 Temmuz 20129.716 kere 2 defa yorumlanmış, etiketler:, , ,

2 yorum yapılmış »

  • byz demiş ki:

    Peki tabletteysek?

  • demet temir demiş ki:

    gecmışı sılme nasıl yapılır

Yorum yapmak ister misiniz?!