Hiç Bir Veri Alınamadı Sorunu

Hiç bir veri alınamadı hatasıGoogle Chrome kullanıcıları zaman zaman hiç bir veri alınamadı hatası ile karşılaşmaktadırlar. Peki hiç bir veri alınamadı hatası nasıl çözülür? Hiç bir veri alınamadı sorunu nasıl giderilir? Bu yazımızda sizlere, özellikle Google Chrome kullanıp da hiç bir veri alınamadı hatası ile karşılaşanlara, bu hatayı hangi yöntemlerle çözebileceklerinden söz etmeye çalışacağız…

Hiç Bir Veri Alınamadı Hatası Nasıl Giderilir?

Google Chrome üzerinde, özellikle bazı sitelerde karşılaşılan hiç bir veri alınamadı hatası, genellikle sayfanın yenilenmesi ile birlikte kendiliğinden çözüme ulaşmaktadır. Ama, sık sık bu problemle karşılaşıyorsanız, şu adımları da takip edebilirsiniz:

• İlk olarak Google Chrome verilerini silin. Bunun için, Google Chrome’nin sağ üst kısmında yer alan “Google Chrome’u Özelleştirin; Ve Kontrol Edin” butonuna tıklayın, sonrasında Ayarlar, daha sonra da Gelişmiş Ayarlar’a tıklayarak, Tarama Verilerinin tamamını silin.
• Kullanmakta olduğunuz bir antivirüs yazılımınız varsa devre dışı bırakın.
• Ulaşmak istediğiniz siteye, Google Chrome haricinde bir başka tarayıcı kullanarak ulaşmaya çalışın.
• Kullanmakta olduğunuz bir VPN yazılımı varsa devre dışı bırakın.
• Modeminizi yeniden başlatın
• Bilgisayarınızı yeniden başlatın.
• Tüm bunlara ek olarak, hala problemi çözemiyorsanız, erişmeye çalıştığınız sitenin bir problem yaşıyor olabileceğini unutmayın, ve daha sonra yeniden deneyin…

Bir önceki yazımız olan Lityum İyon Pil Ömrünün Kısalmasının Nedenleri Lityum İyon Pil Ömrü Nasıl Uzatılır? başlıklı makalemizde lityum iyon pil, lityum iyon pil ömrü nasıl uzatılır ve lityum iyon pil ömrünün kısalmasının nedenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.