Shockwave Hatası Ve Düzeltme Yöntemi

Shockwave hatası nasıl düzelirBu yazımızda sizlere shockwave hatası ile ilgili bilgilerden söz ederek, Google Chrome eklentiyi durdur probleminin nasıl çözüleceğini anlatacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. shockwave hatası alıyor, ve shockwave hatası nasıl düzelir diyorsanız, gelin zaman kaybetmeden, Google Chrome eklentiyi durdur hatasını nasıl çözebileceğinizi gözden geçirmeye başlayalım…

Diyelim ki oyun oynuyor, ya da video izliyorsunuz. Tam da bu sırada shockwave hatası aldınız. shockwave hatası nasıl düzelir diyorsanız, ve Google Chrome eklentiyi durdur problemi ile karşılaşıyorsanız, gelin zaman kaybetmeden neler yapabileceğinize bakalım. İlk olarak bir Google Chrome sayfası açın.
Sağ üstte, Yıldız işaretinin hemen sağında, yani adres satırının en sağında bulunan, üst üste üç çizgi gördüğünüz yere gidin. Google Chrome’u Özelleştirin Ve Kontrol Edin kısmına tıklayın. Buradan da Ayarlar’a tıklayın. En altta yer alan Gelişmiş Ayarları Göster seçeneğine tıklayın. Burada Gizlilik’i bulun, sonrasında da İçerik Ayarları’na tıklayın. Buradan Eklentiler’i bulun, ve Eklentileri Ayrı Ayrı Devre Dışı Bırak seçeneğini bulun, işaretleyin. Karşınıza bir pencere çıkacak. Burada iki tane shockwave eklentisi göreceksiniz. Birini devre dışı bırakıp, diğerinin olduğu yerde kalmasını sağlayın. shockwave hatasının; ve Google Chrome Eklentiyi Durdur Hatasının çözüldüğünü göreceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Lityum İyon Pil Ömrünün Kısalmasının Nedenleri Lityum İyon Pil Ömrü Nasıl Uzatılır? başlıklı makalemizde lityum iyon pil, lityum iyon pil ömrü nasıl uzatılır ve lityum iyon pil ömrünün kısalmasının nedenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

“Shockwave Hatası Ve Düzeltme Yöntemi” için bir yorum

  1. Takıldığım konuya yazınızdan güzal bir açıklama geldi hocam 🙂 Paylaşım İçin teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.