Uyumluluk Modu İle Windows 7’de Çalışmayan Programları Çalıştırma

Bu yazımızda sizlere, Windows 7de çalışmayan programları çalıştırma hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Windows 7de çalışmayan programları çalıştırma adına yapılabilecekler aslında basit olmakla birlikte, Windows 7’de, tüm programları çalıştırma adına bir uyumluluk modu da bulunuyor. Windows 7de çalışmayan programları çalıştırmaya dair daha detaylı bilgiler vermek istersek:

Windows 7de çalışmayan programları çalıştırma adına kullanılan uyumluluk modunun, Windows 7’de nasıl işlev gördüğüne birlikte bakmak istersek, Tüm programları çalıştırma olanağınız bulunsa da, Windows 7de çalışmayan programları çalıştırma adına, çalışmayan programa önce sağ tıklayın, sonrasında da özelliklere girerek, uyumluluk modundan, eski Windows sürümlerinden bir tanesini seçin.
Windows 7de çalışmayan programları çalıştırma adına kullanacağınız Windows 7’nin uyumluluk modu, elbette ki bütün sorunlarınızı çözmeyecek, ama bunun yanında, tüm programları çalıştırma adına oldukça işinize yarayacaktır. Uyumluluk modunu test etmek için Windows 7 Upgrade Advisor’u de kullanabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Lityum İyon Pil Ömrünün Kısalmasının Nedenleri Lityum İyon Pil Ömrü Nasıl Uzatılır? başlıklı makalemizde lityum iyon pil, lityum iyon pil ömrü nasıl uzatılır ve lityum iyon pil ömrünün kısalmasının nedenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.