Windows 7 Nasıl Silerim?

Bu yazımızda sizlere, Windows 7 nasıl silinir, ve Windows 7 nasıl silerim sorularınızın yanıtlarından söz edeceğiz. Eğer sizin de Windows 7 nasıl silerim, ve Windows 7 nasıl silinir gibi sorularınız var ise, bu yazımızda sizlere bu konu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Windows 7 silme işlemini, herhangi bir programı siler gibi gerçekleştiremeyeceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. Çünkü, Windows 7’nin içerisinde, onu silmeye yarayan bir fonksiyon bulunmamaktadır.
Windows 7 nasıl silerim, ve Windows 7 nasıl silinir sorusunun yanıtları arasında, Windows 7’yi yükseltmek de yer almaz, yani, Windows 7’yi yükselttiğinizde de, önceki Windows 7 klasörünüz, Windows.old isimli bir klasör içerisinde yer alır, yükseltme işlemi de Windows 7 silme işlemini yerine getirmez yani. Eski Windows 7’yi geri almak için yapmanız gereken tek şey, Windows 7 DVD’sini bilgisayarınıza yerleştirmekten ibaret bir halde bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Lityum İyon Pil Ömrünün Kısalmasının Nedenleri Lityum İyon Pil Ömrü Nasıl Uzatılır? başlıklı makalemizde lityum iyon pil, lityum iyon pil ömrü nasıl uzatılır ve lityum iyon pil ömrünün kısalmasının nedenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.