Genius Kablosuz Mouseler Artık Kablosuz Ve Pilsiz Mouse

Bu yazımızda sizler için kablosuz pilsiz mouse tanıtımı yapacağız. Pek çok kişinin, kablosuz pilsiz mouse kullanmak istediğini biliyoruz. Genius DX-ECO da, kablosuz ve pilsiz mouse arayanlara Genius DX-ECO modelini üretti. Kablosuz ve pilsiz mouse Genius DX-ECO, aynı zamanda Genius çevreci tasarımı ile tasarlandı… İşte Genius kablosuz mouse modelleri arasında yer alan Genius DX-ECO Kablosuz ve pilsiz mouse…

Kablosuz pilsiz mouse olarak bilinen ve Genius kablosuz mouse listesinde yer alan Genius DX-ECO tasarımı pilsiz. Dahili altın kondansatörü bulunan Genius DX-ECO sadece üç dakika içerisinde şarj olarak kullanıma hazır hale gelirken, bunun yanında, şarj ömrü de 100.000 kat arttırılabiliyor.
Genius kablosuz mouse Genius DX-ECO, BlueEye teknolojisi ile Genius teknolojisinin birleşimi sayesinde 1600 dpi çözünürlüğü, kablosuz pilsiz mouse kullanmak isteyenlere aynı anda sunuyor. Bu sayede, Genius DX-ECO, halıda ya da tozlu camda ayrımı gözetmeksizin her ortamda rahat hareket ediyor.
Genius kablosuz mouse Genius DX-ECO üzerinde çift yönlü, 2.4 GHZ büyüklğünde bir parazit engelleyici bulunuyor. Bu sayede, Genius mouse ile, 15 metre mesafeden dahi bilgisayarınıza müdahale edebiliyorsunuz.
Genius DX-ECO içerisinde bulunan süper mini alıcı, Genius kablosuz mousenin daha kolay saklanmasını sağlarken, kırılma ve darbelere karşı da onu daha savunmalı hale getiriyor. Bunun yanında, kablosuz ve pilsiz mouse içerisinde birbirinden farklı dört kısayol tuşu bulunuyor. Bu kısayol tuşlarını sayacak olursak: önceki – sonraki sayfa tuşu: bu sayede, belgeleriniz, ve internet arasında daha hızlı geçiş yapabiliyorsunuz. Patentli Flying Scroll tuşlarının da bulunduğu Genius kablosuz mouse, 800 – 1600 dpi arası bir seçim yapmak için olanak tanıyan bir kısayol tuşu da bulundurmakta.
Uzun süreli Genius kablosuz mouse kullanıcıları için ise, ergonomik tasarım ile yanlarda kaliteli lastik kullanımı söz konusu…

Bir önceki yazımız olan Leeds Üniversitesi Dünya Hakkında Araştırma Yapıyor başlıklı makalemizde dünya hakkında, dünya ile ilgili ve dünya katmanları hakkında hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.