SanDisk Extreme SSD Harddisk ve SSD Önemli Bilgileri

Bu yazımızda sizlere, SanDisk Extreme hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. SSD harddisk şu anda Türkiye’de satışta. Peki SSD disk; ve SSD önemli bilgiler neler? İşte bu yazımızın konusu bu olacak. SanDisk Extreme ve SSD disk ile, SSD önemli bilgiler, SanDisk Extreme ile birlikte sizlere anlatılacak. SanDisk Extreme, SSD harddisk olarak, 7200 RPM’lik bir harddiskten 10 kat daha hızlı çalışıyor… Nasıl? Süper bir performans öyle değil mi? İşte SanDisk Extreme hakkında daha detaylı bilgiler:

SanDisk Extreme ile, bilgisayarınızı çok daha hızlı açıp, çok daha hızlı kapatma şansına sahip olabileceğiniz gibi, SSD harddisk sayesinde, tüm uygulamalarınızın çalışma süresi hızlanacak, ve siz SSD disk sayesinde, çok daha az zaman bekleme süresi ile bilgisayarınızı kullanma şansını elde edeceksiniz. Yani SSD önemli bilgiler içeriyor, ve SanDisk Extreme dikkatli bir şekilde değerlendirilip, karar buna göre verilmeli…
SanDisk Extreme kullandığınız bilgisayarınızın açılış süresi, 16 saniyeden daha kısa. SSD harddisk ile, bilgisayarınızın kapatılma süresinin de aynı oranda azaldığını söylememize gerek yok elbette. Yani, SSD disk olarak SanDisk Extreme’yi kullandığınız takdirde, çok büyük kazanımlar elde edebileceğiniz aşikar.
SanDisk Extreme ile, rastgele 83.000 yazma, 44.000 okuma işlemi gerçekleştirebimek mümkün. Bunun yanında, SSD önemli bilgileri arasında, yüksek sıralı okuma performansı 550 MB/sn, yüksek sıralı yazma performansı ise 520 MB/sn olup, belirtilen değerlerin tamamının maksimum değerler olduğu da SSD harddisk bilgileri verilirken gözden kaçırılmamalıdır.
Sandisk Extreme, SSD harddisk bilgilerini paylaşmaya devam ederken, SanDisk Extreme’nin hareketli bir parça bulundurmadığını da belirtmemiz gerekiyor. Bu sayede, SanDisk Extreme, herhangi bir şok, ya da titreşimden olumsuz etkilenmiyor. Diğer tüm sabit sürücülerden daha az gürültü çıkartan SanDisk Extreme SSD disk, %30 oranında güç tasarrufu sağlaması ile de, pil ömrünün uzun olmasını isteyen notebook kullanıcılarına önemli bir avantaj sağlıyor. SanDisk SSD önemli bilgilerini sizlerle paylaşmaya devam ederken şunu da belirtmemiz gerekir ki, diğer sabit sürücülere göre çok daha uzun süre arıza vermeyen SanDisk SSD harddisk dosyalarınızın daha uzun süre korunmasına da olanak tanımaktadır.
SanDisk Extreme SSD harddisk, 120 GB; ve 240 GB alternatifleri ile, müşterilerinin kullanımına sunuldu. SanDisk Extreme 120 GB fiyatı 199.99$ iken, SanDisk Extreme 240 GB fiyatı: 399.99$ olarak belirlendi. SanDisk Extreme Türkiye’de de satışta…

Bir önceki yazımız olan Leeds Üniversitesi Dünya Hakkında Araştırma Yapıyor başlıklı makalemizde dünya hakkında, dünya ile ilgili ve dünya katmanları hakkında hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.