Yeni Logitech Oyun Mouse Logitech Gaming Mouse G100 Hakkında Bilgi

Logitech oyun mouseları arasına, yeni bir Logitech oyun mouse daha eklendi. Logitech oyun mouseları arasında yer alan Logitech oyun mouse adı: Logitech Gaming Mouse G100… Bu yazımızda sizlere Logitech oyun mouseları arasına katılan yeni Logitech oyun mouse Logitech Gaming Mouse G100 hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Logitech Gaming Mouse G100 oldukça hafif; ve iki elinizle Logitech Gaming Mouse G100 kullanabilmenizin oldukça kolay olduğunu da belirtmemiz gerekiyor. Logitech Gaming Mouse G100’ü uzun saatler kullanabileceğiniz gibi, manevra yapmanızın da oldukça kolay olduğunu belirtmemiz gerekiyor.
Logitech oyun mouse Logitech Gaming Mouse G1002500 dpi optik sensöre sahip. Dpi değişikliğini oyun sırasında gerçekleştirmeniz de mümkün, ve bu size, oyunlarda noktasal hareket olanağı sunmakta. Dpi seçenekleri, 1000, 1750; ve 2500 dpi olarak belirlenmiş olup, seçeneği, kaydırma tekerleğinin arkasında yer alan bölümden gerçekleştirmenizin olanaklı olduğunu da belirtmemiz gerekiyor.
Logitech Gaming Mouse G100 ile, 3 milyon tıklama, 250 kilometre hareketi rahatlıkla yapabileceğinizin test edilmiş olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Leeds Üniversitesi Dünya Hakkında Araştırma Yapıyor başlıklı makalemizde dünya hakkında, dünya ile ilgili ve dünya katmanları hakkında hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.