F9 Tuşu Ne İşe Yarar? F9 Tuşunun Görevleri

F9 tuşunun görevleriBu yazımızda sizlere, F9 tuşu ne işe yarar; ve F9 tuşunun görevi nedir sorularının yanıtları arasında yer alan F9 tuşunun görevlerinden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de F9 tuşu ne işe yarar; ya da F9 tuşunun görevi nedir şeklindeki soruların yanıtları arasında yer alan F9 tuşunun görevlerini merak ediyorsanız, zaman kaybetmeden bilgilerimizi birlikte gözden geçirmeye başlayalım…

F9 tuşu ne işe yarar? F9 tuşunun görevleri arasında ilk, ve en çok bilineni, Hotmail gibi bir mail sayfasında iken, yazmış olduğunuz mailin gönderimini gerçekleştirmek olarak belirtilmektedir. F9 tuşunun görevleri arasında yer alan bir diğer detay ise, kullanılmakta olan uygulama, ya da programa boş alan eklemektir. Git düğmesini çalıştırmak da, F9 tuşunun görevi nedir sorusunun yanıtları arasında yer almaktadır.
Etkinlik yöneticisinin açılması, ya da açık olan tüm pencerelerin kapatılmasının da F9 tuşunun görevleri arasında yer aldığını belirtmemiz gerekmektedir. Kısacası, F9 tuşu da diğer fonksiyon tuşları gibi, hem kullanılmakta olan işletim sistemine; hem de çalışıyor durumda bulunan uygulama, veya programa göre değişiklik göstermektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.