Android’de CM Security Heartbleed Scanner’ı Deneyin

CM Security Heartbleed ScannerBu yazımızda sizler, CM Security Heartbleed Scanner hakkında bilgi sahibi yapmaya çalışacağız. Çünkü, Heartbleed ile ilgili söylentiler her ne kadar azalmış da olsa, telefon, ve tabletlerimiz Heartbleed’den kurtulmayı aslında başaramadı. Ve, bizler, mobil bankacılık ile birlikte, mobil ödeme işlemlerini de telefon, ve tabletlerimiz üzerinden yaptığımız için, hala risk altındayız. Heartbleed’den korunamayan tam 150.000.000 uygulama olduğunu düşünecek olursak, herhalde durumun ciddiyetini daha net bir şekilde göz önüne sermiş oluruz.

CM Security Heartbleed Scanner, şimdiye kadar akıllı telefonlar için pek çok uygulama geliştirmiş, ve hepsinden de olumlu sonuçlar almış bir isim olan KS Mobile tarafından geliştirildi. CM Security Heartbleed Scanner’ın yaptığı işlem şu: cihazınızda bulunan uygulamalar içerisinde Heartbleed riski bulunup bulunmadığını taramak, sonrasında da riskli uygulamaların listesini sizlere sunmak. Ve KS Mobile tarafından sunulan CM Security Heartbleed Scanner, tamamen ücretsiz olarak kullanılabiliyor.
Kendinizi Heartbleed açığından, telefon, ve tabletlerinizde korumak adına, CM Security Heartbleed Scanner’ı, ücretsiz olarak Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Crysis 2 Ön İnceleme ve Crysis 2 nin Konusu başlıklı makalemizde Crysis 2, Crysis 2 nin Konusu ve Crysis 2 Ön İnceleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.