En İyi Ücretsiz Antivirüs Programı Avast Free Antivirus

Avast Free AntivirusBu yazımızda sizlere, en iyi ücretsiz antivirüs programı hangisi sorusunun yanıtını vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Yapılan AV Testi sonuçlarına göre, en iyi ücretsiz antivirüs programının Avast Free Antivirus olduğuna kanaat getirilmiş bulunulmaktadır. Peki neden en iyi ücretsiz antivirüs programının Avast Free Antivirus olduğu belirtiliyor? İşte en iyi ücretsiz antivirüs programı hangisi sorusunun yanıtı, ve açıklaması:

En iyi ücretsiz antivirüs programı hangisi sorusunun yanıtı Avast Free Antivirus olarak verilmektedir. Avast Free Antivirus’ün, en iyi ücretsiz antivirüs olarak algılanmasının nedeni ise, virüs algılama yeteneğinin çok yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Öyle ki Avast Free Antivirus, virüs algılama yeteneğinin gelişmişliği ile, altı puan üzerinden beş puan almayı başarabilmiş bulunmaktadır.
En iyi ücretsiz antivirüs programı hangisi sorusunun yanıtları arasında yer alan Avast Free Antivirus, sadece virüsleri algılaması ile değil, diğer yetenekleri ile de beğeni toplamayı başarabilme yeteneğine sahip bulunmaktadır. Sistemi yavaşlatma bakımından, 5.5 puan üzerinden 4 puan almayı başaran Avast Free Antivirus, kullanım kolaylığı açısından ise tam puan almayı başarmış, en iyi ücretsiz antivirüs programı olarak belirtilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Crysis 2 Ön İnceleme ve Crysis 2 nin Konusu başlıklı makalemizde Crysis 2, Crysis 2 nin Konusu ve Crysis 2 Ön İnceleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Sohbete katılın

4 yorum

  1. İnternetten telefonuma oyun yükledim ve telefonumdaki müziklerin hiçbiri çalmıyor ve bu beni sinir ediyor telefonum Nokia lumia antivirüs programı indimeye çalıştım ama olmadı ne yapmalıyım

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.