iOS 7 Kilit Ekranı İle İlgili Sorun Devam Ediyor

iOS 7 şarj sorunuiOS 7 hataları, ve iOS 7 güvenlik açıkları her geçen gün kendini yenileyerek çoğalmaya devam ediyor. iOS 7 güvenlik açıkları, ve iOS 7 hatalarının en önemlileri arasında, kilit ekranının kolay bir şekilde aşılması yer alıyordu. iOS 7 güncellemesi bir kaç gün öncesinde bunun için yapıldı; ve iOS 7.0.2 sürümü yayınlandı. iOS 7 güncellemesi ile gelen iOS 7.0.2, iOS 7 kullanıcıları için oldukça önemli idi, çünkü iOS 7 kilit ekranı artık kolayca aşılamayacaktı… Hatta bunun üzerine bir kullanıcımız iOS 7 yorumları arasında bizlere şu soruyu sormuştu: ”iOS 7 kilit ekranı nasıl kolay açılıyor? Cihazı sallayınca açılıyor mu mesela?”

Öyle sanılıyordu ki iOS 7 güncellemesi iOS 7.0.2 ile, iOS 7 kilit ekranı hatası düzeltilecekti, ancak işler iOS 7 için yine yolunda gitmedi, ve iOS 7 güvenlik açıkları iOS 7.0.2 ile de devam ediyor… iOS 7 yorumları arasına eklediği yorum ile bizden yanıt bekleyen okuyucumuz da dahil olmak üzere, diğer tüm meraklılarına duyuralım ki, iOS 7 kilit ekranı hatası iOS 7.0.2’de de var. iOS 7 kilit ekranının nasıl aşıldığını gelin bu yazımız ile birlikte sizlere aktaralım:
iOS 7 kilit ekranı nasıl aşılır? iOS 7 kilit ekranını aşmak için ilk önce, Siri kullanarak bir telefon görüşmesi yapın; sonrasında ise FaceTime düğmesine basın. FaceTime açıldığı anda cihazın güç düğmesini tıklayın. Sonrasında ise karşınıza çıkan kilidi açın. Gelen diğer FaceTime aramasını cevaplamadan bitirip bir kaç saniye bu şekilde bekleyin… İşte bu kadar kolay. iOS 7 kilit ekranını aşmak işlemini başarı ile tamamladınız; artık istediğiniz verilere kilit ekranı koruması bulunmadan ulaşabilirsiniz…
Eğer ki siz kendinizi iOS 7 güvenlik açıkları arasında yer alan iOS 7 kilit ekranını aşmak için yaşanan bu hatadan korumak istiyorsanız, ya Siri, ya da FaceTime’yi kapatmanız gerektiğini belirtmeliyiz. Elimize ulaşan yeni iOS 7 güncelleme bilgilerini de sizlere aktarmaya devam edeceğiz…

Bir önceki yazımız olan Crysis 2 Ön İnceleme ve Crysis 2 nin Konusu başlıklı makalemizde Crysis 2, Crysis 2 nin Konusu ve Crysis 2 Ön İnceleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.