Kaspersky Teknik Destek Hattı Hizmetinizde

Pek çoğumuz, bilgisayar güvenliği için farklı antivirüs programları kullanıyoruz. Kullandığımız antivirüs programları içerisinde lider konumda olarak görülen antivirüslerin sayısı oldukça fazla. Ancak şu da bir gerçek ki, kim hangi antivirüs programına alışırsa, onun için en iyi antivirüs programı o oluyor. Peki gerçekten de en iyi antivirüs programı hangisi? Kaspersky antivirüs olarak oldukça etkili antivirüs programlarından bir tanesi. Kaspersky antivirüs ile, bilgisayarınıza gelen tüm tehditleri görebilir, güvenli bilgisayar kavramını sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Kaspersky antivirüsü satın aldığınız andan itibaren, kaspersky Türkiye’den almış olduğunuz bir kaspersky lisansı ile, bilgisayar güvenliğinde rahatlığı sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

Kaspersky antivirüs, şimdilerde, kendisini tercih edenler için bir de kaspersky teknik destek hattı oluşturmuş durumda. Kaspersky teknik destek hattı, Kaspersky Türkiye tarafından, tük kaspersky Türkiye kullanıcılarının hizmetine sunulmuş durumda. Daha önceden yazmış olduğumuz kaspersky lab ile ilgili yazılarda, kaspersky lab ile ilgili bir takım şikayetler almıştık. Kaspersky lisansının çalışmadığını söyleyen kullanıcılarımız olmuştu. Kaspersky lisansı çalışmadığı için de para ile satın aldıkları kaspersky lab’ı kullanamadıklarını belirtmiş; ve ”kimi kime şikayet edeceğiz” demişlerdi. Bu nedenle sizlere, kaspersky lab ulaşımını gerçekleştirebileceğiniz, kaspersky teknik destek hattının varlığından bahsetmek istedik.
Kaspersky teknik destek hattı için, hafta içi her gün, 09:00 – 18:00 saatleri arasında; Cumartesi günleri ise, 10:00 – 16:00 saatleri arasında ulaşabileceğiniz telefon numarası, 0212 573 15 75 Kaspersky teknik destek hattından online destek almak için de http://kaspersky.cccmos.com adresine ulaşmanız gerekiyor.
Kaspersky lab tarafından verilen, kaspersky teknik destek hattı ile, her daim bilgisayar güvenliğinizi güçlü tutabileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.