Orjinal Kaspersky Almak İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bugünlerde Kaspersky alanlar, orjinal Kaspersky alıp almadıkları konusunda tereddüt yaşıyor, çünkü, bugünlerde, Kaspersky bir takım sorunlarla boğuşuyor. Peki ama, Kaspersky, hepimiz tarafından beğenilen, ve sevilen bir bilgisayar koruyucusu iken, kalitesi çok sayıda kişi tarafından bilinirken, aldığımız Kaspersky’nin orjinal Kaspersky olup olmadığından nasıl emin olacağız?

Orjinal Kaspersky, bir DVD paketi, ya da kutu içerisinde satılıyor. Bu kutunun içerisinde bir hızlı başlangıç rehberi var, bir de, yirmi basamaklı bir Kaspersky etkinleştirme kodu, orjinal Kaspersky kutusunun içerisinde bizlere sunuluyor.
Satın almış olduğunuz Kaspersky içerisinde, yirmi basamaklının haricinde, farklı basamaklarla bulunan Kaspersky etkinleştmrme kodu, orjinal Kaspersky olmadığının göstergesidir. Bunun yanında, sizden, eğer, Kaspersky etkinleştirme kodunu almak için başka bir kaynağa başvurmanız isteniyorsa, bu da orjinal Kaspersky olmadığı anlamına gelmektedir.
Eğer satın almış olduğunuz Kaspersky, Kaspersky etkinleştirme kodunun yapabileceği yükleme sayısının artmış olduğunu belirtiyorsa, bu da orjinal olmadığını göstermektedir, teknik desteğin ise, Kaspersky’den istenmesi, firma yetkilileri tarafından önerilmektedir. Ancak, eğer ki satın almış olduğunuz Kaspersky kutusunda bir Kaspersky etkinleştirme kodu bulunmuyorsa, bu durumda, Kaspersky teknik destek ekibi size destek olamıyor, Kaspersky aldığınız yerden hak talebinde bulunmanız öneriliyor.

Bir önceki yazımız olan Crysis 2 Ön İnceleme ve Crysis 2 nin Konusu başlıklı makalemizde Crysis 2, Crysis 2 nin Konusu ve Crysis 2 Ön İnceleme hakkında bilgiler verilmektedir.

“Orjinal Kaspersky Almak İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler” için bir yorum

 1. Çok yanlı bir yazı olmuş.Adeta kaspersky magdur olmuş gibi.
  Mesela ben kaspersky’i tanımış bir firmadan (bimeks’ten) aldım.
  5 ay boyunca kullandım etkinleştirmeyi kabul etti.
  Bir format atım sonrası etkinleştirmeyi kabul etmedi.
  Kaspersky benim 7 ay hakkımı yemiş oldu.
  Yok 20 haneliymiş yarında 15 haneller orjinal olur.
  İnternette şikayetleri okumadan almayın derim.
  Parad keyifte sizin benden demesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.