Yac Programı Güvenilir Mi? Yac Programı Nasıl Kaldırılır?

Yac programı nasıl kaldırılırBu yazımızda sizlere, Yac programı nasıl kaldırılır sorusunun yanıtını aktarmaya çalışacağız. Yac programı kaldırma bilgilerine ulaşabileceğiniz yazımız içerisinde sizlere, Yac programının güvenilir olup olmadığından da kısaca söz edeceğiz. Yac programı güvenilir mi sorusunun sorulmasının nedeni, Denetim Masası’nda, Program Ekle/Kaldır’da Yac programına ulaşılamamasından kaynaklanmaktadır. Bir güvenlik yazılımı olarak bilgisayarlara yüklenemn Yac programı hakkında bilgilerin aktarımı için, dilerseniz zaman kaybetmeyelim…

Yac Programı Nasıl Kaldırılır? Yac Programı Kaldırma

Yac programı kaldırma adına, bilgisayarın tüm yetkilerinin sizde bulunması gerekmektedir. Kaldırma işlemini gerçekleştireceğiniz yer ise Denetim Masası değil Bilgisayarım klasörü altındadır. Bu nedenle, Masaüstü’nden Bilgisayarım’a, oradan da, C klasörüne girmelisiniz. Burada Program Files’e ulaşmalı, işletim sisteminiz 64bit ise x86, 32bit ise Safe’ye ulaşmalısınız. 64bit kullananlar, x86 sonrasında yine Safe’ye gitmelidirler.

Burada uninstall.exe klasörünü bulmalısınız. Bu klasörü açmanızın sonrasında Kesin Şekilde Kaldır’ı işaretlemeniz gerekmektedir. Bunun sonrasında, artık Yac Programı kaldırma işleminiz başarılı olacak demektir.

Yac Programı Güvenilir Mi?

Kötü amaçlı yazılımların temizlenmesi adına kullanılan Yac programının, son günlerde, virüs olarak algılanması, okuyucularımız tarafından kaldırılmaya çalışılmasına karşın bunun başarılamaması, Denetim Masası’nda Program Ekle/Kaldır altında yer almaması, bu anlamda bilinen pek çok programın var olması… gibi pek çok neden dolayısı ile, Yac programını kullanmanızı önermediğimizi belirtmeliyiz.

Bir önceki yazımız olan Crysis 2 Ön İnceleme ve Crysis 2 nin Konusu başlıklı makalemizde Crysis 2, Crysis 2 nin Konusu ve Crysis 2 Ön İnceleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.