Android 4.4.3 Yenilikleri Hakkında Bilgiler

Android 4.4.3 güncellemesiBu yazımızda sizlere, yakın zamanda yayınlanan, ve ilk olarak belirli Nexus 5’lere dağıtılan Android 4.4.3 ile ilgili bilgilerden söz ederek, Android 4.4.3 güncellemesi hakkındaki detayların aktarımını gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer Android 4.4.3 yenilikleri ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyorsanız, zaman kaybetmeden Android 4.4.3’ü tanımaya başlayalım:

Öncelikle belirtmeliyiz ki, Android 4.4.3 güncellemesi içerisinde çok büyük bir yenilik aramamanız gerekiyor, çünkü düşük güncelleme, içerisinde sadece önceki sürümden kalan hataların giderilmesini barındırıyor. Bu bilginin sonrasında, Android 4.4.3 özellikleri, ve Android 4.4.3 yeniliklerine göz atmaya başlayalım:
Eğer cihazınız, kendi kendine kapanıp açılıyorsa ki pek çok Android kullanıcısının şikayetçi olduğu noktaların başında gelen bir problemdir, bu problemin giderilmesi Android 4.4.3 ile gerçekleşmiştir.
Bluetooth üzerinden gönderim gerçekleştirirken yaşamış olduğunuz problemlerin çözümü, Android 4.4.3 güncellemesi ile gerçekleşmektedir.
internet bağlantısında yaşanan kopmalar ile ilgili sorun çözüldü.
Veri kullanımını gösteren grafik üzerindeki problemler çözümlendi.
Alınan cevapsız aramaların gösterimindeki problemler giderildi.
Alt yazılarda gerçekleşen sorunlar ortadan kaldırıldı.
Mail alım, ve gönderiminde yaşanan problemler giderildi.
Kamera ile ilgili yaşanan sorunlar çözümlendi.
Wi-Fi ile internete otomatik bağlanma problemi çözümlendi.
Bunun gibi pek çok detayın onarımı da, Android 4.4.3 özellikleri, ve Android 4.4.3 yenilikleri kapsamında gerçekleştirildi. Kısacası, sizin de cihazınızda, güncelleme sonrası bir takım hatalar gündeme geldi ise, Android 4.4.3 güncellemesi ile sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Vodafone 3GS iPhone Kampanyası Hakkında Bilgiler başlıklı makalemizde iPhone, Red ve Vodafone hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.