Dikkat! Windows 8.1 Update 1’i Almalısınız Çünkü…

Windows 8.1 Update 1Eğer telefonunuz ya da tabletinizde Windows 8.1 işletim sistemi yüklü ise, yakın zamanda indirilmeye sunulan Windows 8.1 Update 1 güncellemesini almak zorundasınız. Ancak, eğer Windows 8 işletim sistemini kullanıyorsanız, 9 Ocak 2018; hatta uzatma işlemini gerçekleştirirseniz 10 Ocak 2023’e kadar Microsoft güvencesi altındasınız… Dilerseniz konu ile ilgili detayları hemen öğrenelim…

2013 senesi Ekim ayında kullanıma sunulan Windows 8.1’i indirmeyenler, Microsoft desteğinden mahrum bırakılmadılar. Ancak, Windows 8.1 güncellemesini alanlar için tercih özgürlüğü gibi bir durum söz konusu değil. Windows 8.1 kullananlar, Windows 8.1 Update 1’i almak zorunda. Peki almazlarsa ne olur?
Eğer ki siz, Windows 8.1 Update 1 güncellemesini almazsanız, bundan sonra gelecek olan, almak isteyebileceğiniz, Windows 8.1 Update 2, Windows 8.2 gibi olası güncellemelerin hiç birisini alamayacaksınız. Bu durumda, Microsoft’un, sizi indirmek zorunda bıraktığı Windows 8.1 Update 1 güncellemesini hemen almanızı önermekten başka seçeneğimiz bulunmuyor.

Bir önceki yazımız olan Vodafone 3GS iPhone Kampanyası Hakkında Bilgiler başlıklı makalemizde iPhone, Red ve Vodafone hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.