iOS 7.0.3 Ne Zaman Gelecek? iOS 7.0.3’ten Neler Bekliyoruz?

iOS 7 şarj sorunuiOS 7’deki pek çok hata, insanların akıllarında Apple ile ilgili bazı soru işaretlerinin oluşmasına neden olmuşi, iOS 7 yorumlarına baktığımızda, çoğu kişi cihazının Çin malı cihazlara benzediğini, ya da cihazını satmayı düşündüğünü sitemiz üzerinden de belirtmişti. Bunun üzerine iOS 7.0.2 yayınlanmış, ancak iOS 7.0.2 de iOS 7’deki sorunların çözülmesine katkı sağlayamamıştı. Bunun üzerine Apple, iOS 7.0.3 güncellemesini yapmaya hazırlanmaya başladı. iOS 7.0.3 ne zaman diyenler için, iOS 7.0.3’ün önümüzdeki hafta geleceğinin tahmin edildiğini belirtmemiz gerekmektedir.

iOS 7.0.2 hatalarına kısaca göz atmak istediğimizde, iOS 7.0.3 ile düzeltilmesi beklenen iOS 7.0.2 hatalarını şu şekilde özetleyebiliriz: Kilit ekranındaki şifre girilmeden, herhangi bir kişi tarafından kolay bir şekilde açılabiliyor. 3G kullanımında, olması gerekenden daha fazla şarj tüketimi yaşanıyor. iTunes başta olmak üzere diğer iOS uygulamalarının olmaması gereken şekilde çökme yaşaması. Kullanıcılara, uygulamalarla gelmesi gereken anlık bildirimlerin her zaman doğru çalışmaması. iMessage uygulaması ile, kullanıcıların kendi aralarında mesajlaşırken yaşadığı sorunların gündeme gelmesi… iOS 7.0.2 hataları arasında yer alan bazı örnekler, kullanıcılar tarafından bu hataların arttırılabildiğini de belirtmemiz gerekiyor elbette…
iOS 7.0.3 ile bu hataların giderilmesi bekleniyor. Bakalım Apple fanatikleri, gelecek olan iOS 7.0.3 güncellemesinden ne kadar memnun kalacak, ve istediklerini iOS 7.0.3 ile alabilecekler mi?

Bir önceki yazımız olan Vodafone 3GS iPhone Kampanyası Hakkında Bilgiler başlıklı makalemizde iPhone, Red ve Vodafone hakkında bilgiler verilmektedir.

“iOS 7.0.3 Ne Zaman Gelecek? iOS 7.0.3’ten Neler Bekliyoruz?” için bir yorum

  1. Apple işin ciddiyetini elden bırakmış gibi 4s cihazımı satıyorum hiç memnun değilim bu güncellemelerden

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.