iOS 7.1.1 Güncellemesi Hakkında Bilgiler

iOS 7.1.1 updateBu yazımızda sizlere iOS 7.1.1 ile ilgili bilgilerden söz ederek, iOS 7.1.1 güncellemesi hakkındaki detayların aktarımını gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Çünkü, iOS 7.1.1 güncellemesi yayınlanmış bulunmaktadır. O halde zaman kaybetmeden iOS 7.1.1 update ile ilgili bilgilerin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

iOS 7.1.1 güncellemesi iPhone, iPad, iPod Touch için yayınlanmış olup, çok büyük değişiklikler getirmemekle birlikte, var olan bazı problemlerin, ve bulunan güvenlik açıklarının kapatılmasını olanaklı hale getirmiş bulunmaktadır.
Eğer iOS 7.1.1 içerisinde gerçekleştirilen şeyleri isimleri ile öğrenmek isterseniz, örneğin, cihazlarda, parmak izi tanımaya dair bazı iyileştirmeler gerçekleştirilmiştir. Klavyenin yanıt verebilmesine dair bazı geliştirmeler gerçekleştirilmiştir. VoiceOver’in kullanımı sırasında yaşanan bazı problemlerin giderilmesi olanaklı hale getirilmiştir.
iOS 7.1.1 nasıl yüklenir? İlk olarak cihazınızın menüsünden Ayarlar’a, sonrasında da Genel’e giderek Yazılım Güncelleme bölümüne ulaşmalısınız. iOS 7.1.1 neden yüklemeliyim derseniz, cihazınızın daha güvenli, ve etkin çalışması adına, iOS 7.1.1 güncellemesini yapmanızı önerebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Vodafone 3GS iPhone Kampanyası Hakkında Bilgiler başlıklı makalemizde iPhone, Red ve Vodafone hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.