iOS 8 Beta 3 Download Sonrası Gelen Yenilikler

iOS 8 Beta 3 indiriOS 8 Beta 2, geçtiğimiz haftalarda, Apple geliştiricileri için cihazlarda kullanılmaya başlanmıştı. Dün ise, iOS 8 Beta 3 download edilmeye hazır hale getirildi, ve iOS 8 Beta 3 indirerek, geliştiriciler pek çok yenilikten de faydalanmaya başladı. Bu yazımızda sizlere, iOS 8 Beta 3 download sonrasında karşılaşılacak olan iOS 8 Beta 3 yeniliklerinden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir.

iOS 8 Beta 3 download sonrasında iCloud Drive, kullanıcılar tarafından aktif bir şekilde kullanılmaya başlanacak. Bunun yanında, iOS 8 Beta 3 indirilmesinin sonrasında var olan bazı hataların da giderilmiş olacağını belirtmemiz gerekiyor. Apple cihazları arasındaki iletişim de, iOS 8 Beta 3 ile birlikte, Handoff tarafından sağlanmaya başlanacak.
iOS 8 Beta 3 yenilikleri arasında yer alan diğer bazı detaylara bakacak olursak. mesajlar yolu ile aldığınız fotoğrafları saklayabilme, son sildiğiniz fotoğrafları görüntüleyebilme, cihazda var olan fotoğrafları diğer cihazlarla paylaşabilme gibi olanaklar da iOS 8 Beta 3 download sonrasında geliştiricilere sunuluyor.
QuickType özelliğinin yazım bölümünden açılıp kapatılabilmesi de Ayarlar menüsü altından gerçekleştirilebiliyor. Yeni duvar kağıtlarının da cihazlara eklendiği iOS 8 Beta 3, daha stabil bir çalışmayı olanaklı hale getiriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.