iOS 8 Beta 5 Download Edilebilir Durumda

iOS 8 Beta 5 downloadApple ürünlerinin işletim sistemi iOS, 8. sürümünü WWDC 14 etkinliğinde ortaya çıkartmıştı. Sonrasında da, iOS geliştiricileri için, her sürümde olduğu gibi Beta versiyonlar yayınlanmaya başlandı. Böylelikle iOS 8’in hem yeni özellikleri ortaya çıkıyor, hem de var olan hatalar, iOS geliştiricileri tarafından bulunuyor; sonrasında da düzeltmeler gerçekleştiriliyor.

Şimdi de iOS 8 Beta 5 download edilmeye hazır durumda. Eğer bir iOS geliştiricisi iseniz, iOS 8 Beta 5 download işlemini gerçekleştirerek, işletim sisteminin yeni sürümünün getirdiği yeniliklerden haberdar olmaya başlayabilirsiniz. Peki iOS 8 Beta 5 download işlemi sonrasında ne gibi avantajlarla karşılaşır; hangi yenilikleri Apple cihazınızda görürsünüz? Dilerseniz iOS 8 Beta 5’in getirdiği yenilikleri gözden geçirmeye başlayalım…
Apple, iOS 8 Beta 5 ile ne gibi önemli yenilikler yaptığından söz etmiyor. Ancak, iOS 8 Beta 4’te gelen hataları düzelttiğini belirtiyor. Uygulamalarda gerçekleştirilen küçük çaplı değişiklikler ise, iOS 8 Beta 5’i kullanan kişilerin zaman içerisinde dikkatini çekebilecek gibi görünüyor. Eğer ki iOS 8 Beta 4 kullanımı gerçekleştiriyorsanız, Menü, Ayarlar, Genel, Yazılım Güncelleme… yolunu izleyerek, iOS 8 Beta 5 download işlemini gerçekleştirebilmeniz mümkün.

Bir önceki yazımız olan Vodafone 3GS iPhone Kampanyası Hakkında Bilgiler başlıklı makalemizde iPhone, Red ve Vodafone hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.