iOS 8 Güncellemesi Yapmadan Önce iOS 8 Yorumlarını Mutlaka Okuyun

iOS 8 güncellemesi hakkındaApple cihazlarına gelen iOS güncellemeleri zaman zaman kullanıcıların canını sıktı, genellikle de problem yarattı, ardından gelen iOS güncellemeleri, açıkları kapatmak, sorunları düzeltmek için yayınlandı. Şimdi sırada iOS 8 güncellemesi var. İşin ilginç yanı ise, iOS 8 güncellemesi henüz gelmeden, hakkında bazı iddiaların ortaya çıkmış olması. Ve daha şimdiden, iOS 8 güncellemesi yapmadan önce bir kere daha düşünmeniz gerektiğine dair uyarılar almaya başladınız bile… Peki ama iOS 8 ile ilgili ortaya ne gibi iddialar atıldı, ve iOS 8 neden daha gelmeden, sorun uyarıları gelmeye başladı? Bu yazımızda sizlere bunlardan söz etmeye çalışacağız…

Biraz önce size, her yeni gelen iOS güncellemelerinde, bir problem yaşandığını, ve bir sonraki sürümün, önceki sürümde ortaya çıkmış olan hataları kapattığını söyledik. Kullanıcıların başının iOS güncellemeleri ile sık sık ağrıdığını belirttik. iOS 8’de de aynı durumun söz konusu olacağı belirtiliyor… Hatta öyle ki, iOS 8 güncellemesi gelmeden önce, iOS 8.0.1 güncellemesi ile ilgili çalışmalar Apple tarafından yapılmaya başlanmış bile… Bu durum ister istemez akıllara, iOS 8 güncellemesinin çok problemli olabileceğini getiriyor.
Gerek iPhone, gerek iPad kullanıcıları, gerekse de MaC kullananlar, iOS 8 güncellemesi ile pek çok yenilik, ve değişikliğe kavuşacak; ve bu durum kullanıcıların, iOS 8 güncellemesini almak için 9 Eylül 2014’ü sabırsızlık, ve heyecan içerisinde beklemelerine neden oluyor. Ancak, gelecek olan problemlerin ne şekilde canımızı sıkacağına dair bir bilgimiz henüz bulunmadığından, iOS 8 güncellemesini almak için çok da acele etmememiz gerektiğini, iOS 7’den iOS 6’ya dönmek için ne çabalar sarf etseniz de bir türlü dönemediğinizi sizlere hatırlatmak isteriz.
Peki bu aşamada iOS 8 geldiğinde ne yapmalısınız? Her şeyin öncesinde, hemen iOS 8 güncellemesini yüklemeyin. Biraz bekleyin. iOS 8 güncellemesi yorumlarını mutlaka okuyun. Ardından ise eğer sizin canınızı sıkacağını düşünmediğiniz iOS 8 yorumları okuduysanız iOS 8 güncellemesini yükleyin. Ama yok, iOS 8 yorumlarının sizin de başınızı ağrıtacak cinsten olduğunu düşünüyorsanız, mutlaka iOS 8.0.1’i bekleyin…

Bir önceki yazımız olan Vodafone 3GS iPhone Kampanyası Hakkında Bilgiler başlıklı makalemizde iPhone, Red ve Vodafone hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.