iOS 8 Ne Zaman Yüklenecek? iOS 8 İle Gelecek Yenilikler Neler?

iOS 8 güncellemesi hakkındaiOS 8’i merakla bekleyenler için bu yazımızda, iOS 8 ne zaman, iOS 8 ne zaman yüklenecek, ve iOS 8 ne zaman gelecek sorularının yanıtlarını aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Apple tarafından iPhone 6; ve iPhone 6 Plus’ın yayınlanması ile birlikte final sürümüne ulaşan iOS 8’in çıkış tarihini merak edenler, yazımız içerisinde aradıkları detayları bulabilirler…

iOS 8 ne zaman, iOS 8 ne zaman yüklenecek, ve iOS 8 ne zaman gelecek sorusunun yanıtlarının çok merak edilmesinin nedeni, sağlık alanında, işletim sistemi tarafından yapılan önemli geliştirmeler. Örneğin, HealthKit sayesinde hastalık geçmişinizi öğrenebilecek, cihazınızdan tansiyonunuzu ölçebilerek, kilo kontrolünü gerçekleştirebileceksiniz. Hal böyle olunca da, pek çok kişi tarafından, iOS 8, heyecanla beklenir bir hal alıyor.
iOS 8 ile gelen yenilikler sadece bununla da sınırlı değil elbette… QuickType isimli, Apple tarafından geliştirilen yeni klavye bu işletim sisteminde denenecek. Siri geliştirmeleri ile güçlenen uygulamanın yanında, grup mesajlaşmaları da iOS 8 işletim sistemi ile birlikte sizin emrinize amade olacak. Ancak, hemen belirtelim ki, daha önceki yazımızda da aktarmış olduğumuz gibi, iOS 8 henüz kullanılmaya başlanmadan, iOS 8.0.1 sürümü geliştirilmeye başlandı. Bu da akıllarda, iOS 8’deki hataların hemen düzeltilmesi gerektiği izlenimini bıraktı. İşte bu nedenle, iOS 8’i gelir gelmez yüklememeniz gerektiği önerisinde bulunmuştuk.
Peki tamam da, iOS 8 ne zaman yüklenecek? En çok bunu merak ediyorsunuz; biliyoruz. Apple tarafından, bu ay içerisinde geleceği belirtilen işletim sisteminin net olarak geleceği tarih, 17 Eylül 2014 olarak belirtiliyor. Tüm cihazların ise iOS 8 güncellemesi almayacağını belirtelim, örneğin iPhone 4 için iOS 8 güncellemesi yok…

Bir önceki yazımız olan Vodafone 3GS iPhone Kampanyası Hakkında Bilgiler başlıklı makalemizde iPhone, Red ve Vodafone hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.