Orjinal Windows Anahtarı İle Windows Etkinleştirme

Windows anahtarı bulunup da, Windows etkinleştirme işlemini gerçekleştirmek isteyenler için bu yazımızda vereceğimiz bilgiler, bir Windows anahtarı ile gerçekleştirilebilecek Windows etkinleştirmesini anlatıyor. Bir tane Windows anahtarınız var ise, kaç tane Windows etkinleştirme işlemi gerçekleştirebilirsiniz, bu sorunun yanıtını birlikte öğreneceğiz:

Öncelikle şunu belirtmemiz gerekmektedir ki, eğer bir tane Windows anahtarına sahipseniz, birden fazla Windows yükleme işlemini gerçekleştirmeniz olanaklıdır. Bunun yanında, bir Windows anahtarı ile, sadece bir tane Windows etkinleştirme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Windows etkinleştirme işlemini bir değil de, birden fazla bilgisayar; ya da Windows için gerçekleştirmek istiyorsanız, satın almanız gereken orjinal Windows anahtarı sayısı bir değil, Windows etkinleştirme sayısını istediğiniz kadar olmalıdır. Kaç orjinal Windows anahtarı sahibi iseniz, sahip olduğunuz orjinal Windows anahtarı kadar Windows etkinleştirmesi gerçekleştirebileceğinizi unutmamalısınız.

Bir önceki yazımız olan Vodafone 3GS iPhone Kampanyası Hakkında Bilgiler başlıklı makalemizde iPhone, Red ve Vodafone hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.