Samsung Galaxy Note 3 Android 4.4.4 Güncellemesi Yayınlandı

Samsung Galaxy Note 3 Android 4.4.4 updateBu yazımızda sizlere Samsung Galaxy Note 3 Android 4.4.4 güncellemesi ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de bir Samsung Galaxy Note 3 kullanıcısı iseniz, Samsung Galaxy Note 3 Android 4.4.4 update hakkındaki detayları yazımız içerisinde bulabilirsiniz… İşte Samsung Galaxy Note 3 Android 4.4.4 güncellemesi hakkında bilgiler:

Samsung Galaxy Note 3 Android 4.4.4 update, ilk olarak Amerika’da yayınlanmaya başladı. Android’in en son sürümü olan 4.4.4, yakın zamanda, ülkemizde bulunan Samsung Galaxy Note 3 kullanıcıları için de dağıtılmaya başlanacaktır. Peki Samsung Galaxy Note 3 Android 4.4.4 güncellemesi ile ilgili neler bilmeliyiz?
Android 4.4.2 işletim sistemini kullanan Samsung Galaxy Note 3, Snapdragon 800 işlemci kullanan cihazlarına Android 4.4.4 güncellemesini sunmaya başladı. Bunun sonrasında, Exynos işlemci kullanan cihazlar Android 4.4.4 güncellemesini alacaktır. Ülkemizde ise güncelleme, diğer ülkelere göre biraz daha geç gelebilir.
Samsung Galaxy Note 3 Android 4.4.4 kullanıcılarına HD ses desteği sunacak. Uluslararası alanda Wi-Fi arama desteği sağlayacak. Google tarafından sunulan güvenlik değişiklikleri ile açıklarını kapatacak. Knox güvenlik uygulaması 2.0 kullanılmaya başlanacak; ve çocuk modu da Samsung Galaxy Note 3 kullanıcıları için, Android 4.4.4 sürümü ile birlikte kullanılabilir hale gelecek…

Bir önceki yazımız olan Vodafone 3GS iPhone Kampanyası Hakkında Bilgiler başlıklı makalemizde iPhone, Red ve Vodafone hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.