Samsung Galaxy S4 Zoom Android 4.4.2 Güncellemesi Hakkında Bilgiler

Samsung Galaxy S4 Zoom Android 4.4.2 güncellemesiSamsung Galaxy S4 Zoom Android 4.4.2 güncellemesini aldı. Peki Samsung Galaxy S4 Zoom Android 4.4.2 güncellemesi nasıl yapılır? Samsung Galaxy S4 Zoom Android 4.4.2 güncellemesinin getirdiği yenilikler nelerdir? Dilerseniz zaman kaybetmeden Samsung Galaxy S4 Zoom’un güncellemesi ile ilgili bilgilerin aktarımını sizler için gerçekleştirmeye başlayalım…

Samsung Galaxy S4 Zoom, Android 4.2.2 sürümü ile geldi. Ve, Android 4.4.2 sürümüne geçene kadar da, arada herhangi bir güncelleme almadı. Kısa zaman önce Rusya’da başlayan Android 4.4.2 güncellemesinin ise, yakın zamanda ülkemize de ulaşması bekleniyor. Peki Samsung Galaxy S4 Zoom Android 4.4.2 güncellemesi nasıl yapılır? Telefonunuzun menüsünden Ayarlar’a girmenizin sonrasında, Daha Fazla, ve Cihaz Hakkında kısımlarına ulaşarak Yazılım Güncelleme’den, ya da Samsung Kies üzerinden Android 4.4.2 güncellemesini Samsung Galaxy S4 Zoom cihazınıza alabilirsiniz.
Samsung Galaxy S4 Zoom’a Android 4.4.2 güncellemesini yapmak size neler kazandırır? Bir takım görsel gelişmeleri; ve performans iyileştirmelerini sunan Samsung Galaxy S4 Zoom Android 4.4.2 güncellemesi, bunun yanında kablosuz yazıcı desteği, ve beyaz bildirim çubuğunu da kullanıcıları için sunmuş bulunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.