Sony Xperia Z Android 4.4.4 Güncellemesi Başladı

Sony Xperia Z Android 4.4.4 updateSony Xperia Z Android 4.4.4 güncellemesi yayınlandı, ve güncelleme ilk olarak Fransa’da bulunan Sony Xperia Z kullanıcılarına dağıtılmaya başladı. Peki Sony Xperia Z Android 4.4.4 update kapsamında nelerden söz etmek gerekiyor? Bu yazımızda sizlere, Sony Xperia Z Android 4.4.4 güncellemesi ile ilgili bilgilerin aktarımını gerçekleştirmeye çalışacağız…

Fransa’da dağıtımına başlanan Sony Xperia Z Android 4.4.4 update, sadece Sony Xperia Z’de değil, Sony Xperia Tablet Z, Sony Xperia ZL; ve Sony Xperia ZR için de geçerli. Şu ana kadar Android 4.4.2 işletim sistemi ile çalışan Sony Xperia Z ailesi, yeni almış olduğu Android 4.4.4 güncellemesi ile birlikte, hem var olan bazı hataları düzeltiyor; ve hem de, cihazlarda ciddi bir performans artışını olanaklı hale getiriyor.
Sony Xperia Z Android 4.4.4 güncellemesi ile, arka planda çalışan uygulama, ve programların, cihazda pil, ve performans düşüşüne neden olmaması için bir takım ayarlamalar gerçekleştirildi. Email uygulamasının daha yüksek performansta; ve stabil çalışması olanaklı hale getirildi. Cihaz içerisinde yer alan yerel uygulamalar arasında yer alan, kişiler, Wireless, takvim, ve MMS gibi kullanım alanları geliştirildi.
Sony Xperia Z Android 4.4.4 update’nin, yakın zamanda ülkemiz için de gerçekleştirilmesi bekleniyor…

Bir önceki yazımız olan Vodafone 3GS iPhone Kampanyası Hakkında Bilgiler başlıklı makalemizde iPhone, Red ve Vodafone hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.