Windows 7 Güncelleme Hataları Alanlar İçin Windows 7 Güncelleme Nasıl İptal Edilir?

Windows 7 günceleme hatalarıBu yazımızda sizlere, Windows 7 güncelleme nasıl yapılır, Windows 7 güncelleme nasıl iptal edilir; şeklindeki soruların yanıtından söz edeceğiz; çünkü son zamanlarda alınan Windows 7 güncelleme hataları söz konusu. Eğer siz de Windows 7 güncelleme hatalarını alıyorsanız; ve Windows 7 güncelleme nasıl iptal edilir diyor; ya da Windows 7 güncelleme nasıl yapılır sorusunun yanıtını öğrenmek istiyorsanız, zaman kaybetmeden bilgilerimizin aktarımını sizler için gerçekleştirmeye başlayalım…

Windows 7 güncelleme hatalarının sonuncusunun, KB2982791 kodlu Windows 7 güncellemesinden alındığını belirtelim: Hata kodu 0x050. Hata mesajı: Page Fault İn Nonpaged Area… Windows 7 güncelleme hataları arasında yer alan bu detay, bilgisayarınızın kilitlenerek mavi ekrana düşmesine neden oluyor. İşte bu noktada, Windows 7 güncelleme nasıl iptal edilir sorusunun yanıtını bilmeniz gerekiyor.
Windows 7 güncelleme nasıl iptal edilir? İlk olarak bilgisayarımızın Başlat menüsünden Denetim Masası’na, buradan da Programlar’a giriş yapıyoruz. Yüklü Güncellemeleri Göster kısmını bularak buraya tıklıyoruz. Yüklü güncellemelerin bulunması bir müddet zaman alabiliyor. Son yüklenen güncelleme zaten muhtemelen listenin en başında çıkacaktır. KB2982791’i bularak, üzerinde sağ tıklamanız, ve karşınıza çıkacak olan Kaldır butonuna tıklamanız gerekiyor.
Peki Windows 7 güncelleme nasıl yapılır diyenler? Eğer bilgisayarınızın güncelleme bölümü açık ise, zaten Windows 7 güncellemesi geldiğinde, siz bilgisayarınızı kapatırken, Kapat’ın hemen sol tarafında bu güncellemeyi görürsünüz; ve siz bilgisayarınızı kapattıktan sonra güncelleme işlemini bilgisayarınız kendi kendine gerçekleştirir. Bazı güncellemeler, bilgisayarınızı açtığınızda da devam eder, ancak her bir güncelleme kendiliğinden gerçekleştirilmektedir, ve sizin bir müdahaleniz gerekmemektedir.

Bir önceki yazımız olan Vodafone 3GS iPhone Kampanyası Hakkında Bilgiler başlıklı makalemizde iPhone, Red ve Vodafone hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.