Windows 7 İçin Gerekli Donanım Ve Windows 7 İçin Gerekenler

Bu yazımızda sizlere, Windows 7 için gereken özellikler, ve Windows 7 için gerekli donanımdan, kısacası; Windows 7 için gerekenlerden söz edeceğiz. Eğer eski bir bilgisayarınız, ve Windows 7’den eski bir işletim sisteminiz var ise, Windows 7 için gerekenlerin, işinize oldukça yarayacağını düşünüyoruz.

Windows 7 için gerekli donanım listesini sayar, ve Windows 7 için gereken özellikler ile, Windows 7 için gerekenlerden söz ederken, ilk olarak, işlemcinizin, 1 GHz’den daha yüksek olması gerektiğini belirtmemiz gerekmektedir. 1 GB RAM de, Windows 7 için gerekli donanım listesinde yer alan bir başka detaydır.
Windows 7 için gerekenlerden söz ederken, Windows 7’nin hangi sürümünü yükleyeceğinizi de bilmeniz gerekmektedir. Eğer 32 bit bir Windows 7 yüklemeyi düşünüyorsanız, harddiskinizin 16 GB olması yeterli. 64 bit bir Windows 7 yüklemeyi düşünüyorsanız da, sizin için gerekli olan, en az 20 GB’lık bir harddisk…
Windows 7 için gereken özelliklerden söz ederken şunu da belirtmemiz gerekmektedir ki: Windows 7 için gerekli donanımdan, ve Windows 7 için gerekenlerden söz ederken, yukarıda vermiş olduğumuz, Windows 7 için gereken özellikler, sadece minimum özelliklerdir. Kullanmak istediğiniz programların özelliklerine göre, sistem gereksinimleriniz artar, ama azalmaz…

Bir önceki yazımız olan Vodafone 3GS iPhone Kampanyası Hakkında Bilgiler başlıklı makalemizde iPhone, Red ve Vodafone hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.