Windows 8.1 Fiyatı Belli Oldu Peki Windows 8.1 Ne Zaman?

Windows 8.1Bu yazımızda sizlere Windows 8.1 ile ilgili bilgilerden söz ederek, Windows 8.1 ne zaman satışa çıkacak, ve Windows 8.1 fiyatı ne kadar olacak gibi soruların yanıtlarından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. İsterseniz zaman kaybı yaşamadan Windows 8.1 ile ilgili bilgilere, Windows 8.1 ne zaman sorusunun yanıtını alarak başlayalım:

Windows 8.1 ne zaman? Windows 8.1 çıkış tarihi Microsoft tarafından 18 Ekim 2013 olarak açıklandı. Bu tarihte, Windows 8.1 Standart, ve Windows 8.1 Pro olmak üzere, farklı Windows 8.1 sürümlerinin satışları gerçekleştirilecek.
Windows 8.1 fiyatı ile ilgili bilgilere baktığımızda ise, Windows Mağazasında, Windows 8 kullanıcılarının Windows 8.1’e ücretsiz olarak sahip olabileceklerini belirtmemiz gerekiyor. Windows 8.1 Standart fiyatı 119$ olarak belirlenmiş bulunurken, Windows 8.1 Pro fiyatının da 199$ olarak belirlendiğini aktarmamız gerekiyor. Windows 8.1 fiyatını ödeyerek satın almak isteyenler, hem teknoloji marketlerde, hem de internet üzerinde, özellikle de Windows Mağazasında gerçekleşecek olan Windows 8.1 satışlarından yararlanabilecekler.
İçerisinde Windows 8.1 Standart yüklü olarak alınan bir bilgisayarın Windows 8.1 Pro’ya yükseltilmesi de mümkün olabilecek. Bu durumda, Media Center kullanımı gerçekleştirmek için ek 9.99$ ödenmesinin gerekeceğini de belirtelim.
Windows 7 kullanıcıları, Windows 8.1’i bilgisayarlarına sorunsuz bir şekilde kurabilseler de, Windows XP, ve Windows Vista kullanımı gerçekleştirenlerin Windows 8.1’e yükseltme yapamayacaklarını belirtelim; bu nedenle Windows 8.1’i sıfırdan kurmaları gerekecek…

Bir önceki yazımız olan Vodafone 3GS iPhone Kampanyası Hakkında Bilgiler başlıklı makalemizde iPhone, Red ve Vodafone hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.