Windows 8 Başlangıç Programları İle İlgili Bilgiler

Windows 8 başlangıç programlarıBu yazımızda sizlere Windows 8 başlangıç programları ile ilgili bilgilerden söz edeceğiz ama, Windows 8 başlangıç programları ile ilgili vereceğimiz bilgiler aslında genel olarak diğer işletim sistemlerinin de bilmeleri gereken detaylar. Dilerseniz Windows 8 başlangıç programları ile ilgili bilgilerden kısaca söz etmeye başlayalım:

Windows 8 başlangıç programları, bilgisayarın başlatılmasını belirli zamanlarda yavaşlatmaktadır. Bu nedenle, Windows 8 başlangıç programlarını azaltmak, ya da gereksiz olan Windows 8 başlangıç programlarını ortadan kaldırmak çok işimize yarayacaktır. Peki ama Windows 8 başlangıç programları arasından hangilerinin gereksiz olduğu nerden bilinebilir; ve Windows 8 başlangıç programları nasıl kaldırılır?
Windows 8 Görev Yöneticisi, bu anlamda sizin çok işinize yarayacak. Windows 8 Görev Yöneticisi nasıl açılır? Görev çubuğuna bir kere sağ tıklayarak Windows 8 Görev Yöneticisi’ni başlatabilirsiniz. Sonrasında ise Başlangıç sekmesine tıklamalısınız. Bunun sonrasında, Windows 8 başlangıç programlarının ne kadar sürede başlatıldığını görebilir; ve istediğiniz Windows 8 başlangıç programlarını da devre dışı bırakabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Vodafone 3GS iPhone Kampanyası Hakkında Bilgiler başlıklı makalemizde iPhone, Red ve Vodafone hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.