Windows 8 Fiyatı Ve Windows 8 Yükseltme İşlemi

Bu yazımız Windows 8 nasıl geçilir diyenlere, Windows 8 geçiş işlemi, Windows 8 fiyatı, ve Windows 8 yükseltme ile birlikte Widows 8 yükseltme yardımcısı hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere yazımız içerisinde ulaşabileceksiniz. İsterseniz öncelikle Windows 8 nasıl geçilir diyenler için Windows 8 geçiş, Windows 8 yükseltme, ve Windows 8 fiyatını belirtelim:

Bilgisayarınızda kullanıyor olduğunuz işletim sistemi Windows XP, ve üzeri ise, Windows 8 yükseltme amaçlı belirlenen Windows 8 fiyatı 39.99 dolar olarak Microsoft tarafından belirlenmiş durumda. Peki Windows 8 nasıl geçilir, Windows 8 geçişi, ve Windows 8 yükseltme işlemi ile ilgili bilgiler için yazımızın devamını okuyabilirsiniz:
Windows 8 yükseltme işlemi için Windows.com adresine giriş yapmanız gerekiyor. Windows 8 geçiş için, Windows 8 fiyatını ödemeli; ve Windows 8 yükseltmesini satın almalısınız. Size öncelikle bir Windows 8 yükseltme yardımcısı verilecek. Windows 8 yükseltme yardımcısı, Windows 8 geçiş, ve Windows 8 yükseltme işlemi sırasında sizlere, takip etmeniz gereken yolu adım adım gösterecek. Windows 8 yükseltme işleminin tamamlanmasndan sonra, Windows Media Center de, size, ücretsiz bir eklenti olarak sunulacak, ve Windows Media Center’i yüklemek isteyip istemediğiniz sorulacak…
Windows 8 geçiş, ve Windows 8 yükseltme işlemini gerçekleştirmek isteyenler, Windows 8 fiyatı olan 39.99 doların, 31 Ocak 2013 tarihine kadar geçerli olduğunu, ve sonrasında, Windows 8 fiyatını Microsoft’un değiştirme hakkının saklı tutulduğunu belirtmemiz gerekiyor.
Windows 8 nasıl geçilir sorusunun yanıtını anlatmaya devam edecek olursak, Windows 8 yükseltme sırasında sizlere bir uygulama sunulacak, bu uygulama, Windows 8 yükseltme, ve Windows 8 geçiş sonrasında yaşanabilecek olan aksilikleri, Windows 8 yükseltme işlemini gerçekleştirmeden tespit edecek. Gerekli tüm denetimlerin gerçekleştirilmesinin sonrasında ise, otomatik olarak Windows 8 yükseltme işlemi gerçekleştiriliyor.
Windows 8 fiyatı internet üzerinden Windows 8 geçişi yapıldığında 39.99 dolar, ancak, eğer bir fiziksel Windows 8 DVD’sine sahip olmak isterseniz, bu durumda Windows 8 fiyatının 69.99 dolar olacağını da belirtmemiz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Vodafone 3GS iPhone Kampanyası Hakkında Bilgiler başlıklı makalemizde iPhone, Red ve Vodafone hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.