Windows Phone 8’de Ekran Görüntüsü Alma Bilgileri

Windows Phone 8 ekran görüntüsü almaBu yazımızda sizlere, Windows Phone 8 ekran görüntüsü nasıl alınır sorusunun yanıtları arasında yer alan Windows Phone 8 ekran görüntüsü alma, ve Windows Phone 8’de ekran görüntüsü alma bilgilerinin aktarımını gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Windows Phone 8 ekran görüntüsü nasıl alınır diyor, ve Windows Phone 8 ekran görüntüsü alma, ve Windows Phone 8’de ekran görüntüsü alma bilgilerini öğrenmek istiyorsanız, zaman kaybetmeden aktarımımızı gerçekleştirmeye başlayalım:

Windows Phone 8’de ekran görüntüsü alma, genellikle, telefon ekranında bulunan bir şeyin birilerine gösterilmesi adına gerçekleştirilmektedir. Windows Phone 8 ekran görüntüsü alma sayesinde, alınan ekran resminin, sosyal medyada paylaşılması dahi olanaklı olabilmektedir. O halde, Windows Phone 8 ekran görüntüsü nasıl alınır sorusunun yanıtı gerçekten önemli demektir. Peki o zaman bilgilerimizi hemen edinmeye başlayalım.
Windows Phone 8 ekran görüntüsü alma: Bunun için, almak istediğiniz ekran görüntüsü açık iken aynı anda, Başlat, ve Güç düğmelerine basmanız gerekmektedir. Aldığınız ekran görüntüsü, Fotoğraflar Hub – Ekran Görüntüleri klasörünün içerisine gitmektedir.

Bir önceki yazımız olan Vodafone 3GS iPhone Kampanyası Hakkında Bilgiler başlıklı makalemizde iPhone, Red ve Vodafone hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.