Casper Masaüstü Bilgisayar Modeli Casper Windows 8 Teknolojisi İle Sizlerle

Bu yazımızda sizlere Casper Windows 8 teknolojisini yakalayan bir Casper masaüstü bilgisayar modelini tanıtmaya çalışacağız. Casper Windows 8 ile güçlendirilmiş olan Casper masaüstü bilgisayar modelinin, güçlü özellikler ile donatıldığını belirterek, sizlere Casper Windows 8 Casper masaüstü bilgisayarı hemen tanıtmaya başlayalım:

İntel Core İ7 işlemci ile desteklenen Casper masaüstü bilgisayar modelinin işlemci hızının 3.40 GHz olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. 16 GB DDR3 RAM de Casper masaüstü bilgisayar modeli ile birlikte elimize ulaşmaktadır.
Casper masaüstü bilgisayar modeli sizlere Casper Windows 8 teknolojisini 2 TB harddisk ile sunmaktadır, ve bu harddiskin dönüş hızının 7200 RPM olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir. 3 GB NVIDIA ekran kartına sahip olan Casper Windows 8 bilgisayarı, DVD-RW ile birlikte gelmektedir. Ve Casper masaüstü bilgisayarın rengi siyah olarak belirtilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Casper Windows 8 Teknolojisi İle Hazırlanan Casper Masaüstü Bilgisayar Modeli başlıklı makalemizde Casper masaüstü bilgisayar, Casper Windows 8 ve Windows 8'li bilgisayarlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.