Exper Oyun Bilgisayarı Almayı Düşünenler EXPER XCELLERATOR SX53’ü Tanıyın

Oyun oynamayı seviyor, ve bir Exper oyun bilgisayarı arayışı içerisinde iseniz, bu yazımızda sizler için EXPER XCELLERATOR SX53 hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Exper oyun bilgisayarı ile, kendinizi oyun dünyasına, daha keyifli bir şekilde bırakma şansına sahip olabileceksiniz. O halde gelin, EXPER XCELLERATOR SX53’ü daha yakından tanıyalım:

Exper oyun bilgisayarı EXPER XCELLERATOR SX53 içerisinde 4 çekirdekli, İ[email protected] Core İ5 işlemci bulunmaktadır. EXPER XCELLERATOR SX53 işletim sistemi olarak ise, [email protected] 7 Home Premium kullandığını belirtmemiz gerekmektedir. İ[email protected] P67 Express Chipset, Exper oyun bilgisayarı EXPER XCELLERATOR SX53 içerisinde kullanılmaktadır.
EXPER XCELLERATOR SX53 özelliklerini saymaya devam ederken, 8 GB DDR3 RAM kullanıldığını belirtmekle birlikte, 1 TB harddiske sahip olduğunu da hatırlatmamız önemlidir. Ayrıca, EXPER XCELLERATOR SX53 içerisinde, 120 GB bir SSD de bulunmaktadır. DVD-RW ile birlikte gelen EXPER XCELLERATOR SX53 Exper oyun bilgisayarı, 1 GB [email protected] ekran kartı ile, Exper oyun bilgisayarı arayanların kullanımına sunulmuştur.
Exper oyun bilgisayarı EXPER XCELLERATOR SX53 için geçerli özellikleri belirttikten sonra, EXPER XCELLERATOR SX53 fiyatı hakkında da sizleri bilgilendirmek istersek, 2.915 TL + KDV olduğunu belirtmemiz gerekir…

Bir önceki yazımız olan Exper Dokunmatik Masaüstü Bilgisayarlar Ve Özellikleri İle Yeni Exper Tria Ürünleri başlıklı makalemizde Exper dokunmatik masaüstü bilgisayar, Exper Tria ve Exper Tria E5B hakkında bilgiler verilmektedir.

“Exper Oyun Bilgisayarı Almayı Düşünenler EXPER XCELLERATOR SX53’ü Tanıyın” için bir yorum

  1. Bilgi için teşekkürler. Alternatif olarak monsternotebook’da yüksek performanslı notebooklar bulabilirsiniz, bende şuan w110er modeli var tüm oyunları rahatlıkla oynayabiliyorum, kampanya dahilinde almıştım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.