Lenovo Modelleri Arasında Bulunan Lenovo Mini PC

Bu yazımızda sizlere Lenovo Mini PC hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Lenovo modelleri arasında yer alan Lenovo masaüstü bilgisayarlar arasında bulunan Lenovo Mini PC ile ilgili bilgileri yazımız içerisinde bulabileceğinizi belirterek, Lenovo Mini PC’yi sizlere hemen aktarmaya başlıyoruz:

Lenovo Mini PC D2700 İntel Atom işlemci ile güçlendirilmiş olup, işlemci hızının da 1.8 GHz olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Bunun yanında, Lenovo modelleri arasında yer alan Lenovo Masaüstü bilgisayar Lenovo Mini PC’de 2 GB DDR3 RAM bulunduğunu belirtmeyi de unutmamalıyız. Lenovo Mini PC içerisinde bulunan sabit diskin genişliği ise 500 GB olarak belirtilmektedir. 500 GB sabit diskin SATA olduğunu belirtmeyi de unutmamalıyız…
Lenovo Mini PC özelliklerini sizlere aktarmaya devam ederken, Lenovo Masaüstü bilgisayar içerisinde 512 MB AMD paylaşımsız ekran kartı, ve 6450A chipset bulunduğunu belirtmeyi de unutmamalıyız. DVD-RW optik sürücüye sahip olan Lonovo Mini PC, Windows 7 Home Basic RT işletim sistemi ile birlikte sizlere ulaşmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Bir Windows 8 Masaüstü Bilgisayar: PRO2000 PROG517 başlıklı makalemizde PRO2000 PROG517 desktop, PRO2000 PROG517 masaüstü bilgisayar ve Windows 8 desktop hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.