Asus Zenbook Ultrabook Hakkında Bilgiler Ve Asus Ultrabook Özellikleri

Bu yazımızda Asus ultrabook incelemesi yapacağız. Asus ultrabook Zenbook hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. Zenbook Asus ASUS ultrabook serisine, oldukça farklı yeni ürünler eklemeye devam ediyor… Bizler de sizlere bu yazımızda, Asus ultrabook özelliklerinden, Asus ultrabook Zenbook’tan, ve kısacası, Asus ultrabook incelemelerinden söz etmeye çalışacağız… Bakslım Zenbook Asus ile karşımıza neler çıkıyor:

Asus ultrabook Zenbook ilgi çekiyor, çünkü, Zenbook Asus, tasarımda kıvrımlı hatlara, inceliğe, ve metalik dış kaplamaya önem veriyor. Bunun yanısıra, Zenbook Asus, farklı renk alternatifleri sunarak, Asus ultrabook Zenbook almak isteyenlere, farklı seçenekler yaratıyor… Zenbook Asus renklerine bakacak olursak: yeni Asus ultrabookların renkleri: Hot Ping; ve Rose Gold olarak belirtiliyor…
Asus ultrabook özelliklerine bakmak istediğimizde, 3.0 SSD’nin, SATA revizyonlu olarak sunulduğunu görüyoruz. Asus Ultrabook özellikleri arasında, Bluetooth 4.0 desteklediğini de belirtmemiz gerekmektedir. Asus ultrabook özellikleri arasında USB 3.0 desteğinin bulunduğunu da belirtmemiz gerekmektedir. Bununla birlikte, Zenbook Asus, farklı ekran seçenekleri ile, kullanıcılarının hizmetine sunulmaktadır. Asus ultrabook incelemesinde görüyoruz ki, Asus ultrabook, tasarım harikası, ve performans canavarı olma özelliğini bir araya getirerek, kullanıcılarının hizmetine sunuluyor. Zenbook ASus hakkında bilgi vermeye devam ederken şu bilgileri de unutmamak gerekiyor: Asus Zenbook ultrabook, uyku modundan, sadece 2 saniyede çıkıyor. Asus Zenbook ultrabook bekleme süresi ise tam 65 gün… Asus ultrabook incelemesine baktığımızda, bu özellikler, Zenbook Asus için mükemmel görünüyor öyle değil mi?
Asus ultrabook özellikleri arasında belirtmemiz gereken bir diğer önemli nokta ise, Zenbook Asus ile, diğer ultrabooklardan %25 daha uzun pil ömrüne sahip olunacak olmasıdır…

Bir önceki yazımız olan Suriye'de İnternet Kesildi başlıklı makalemizde Suriye internet, Suriye'de internet kesildi ve Suriye'deki internet kullanıcıları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.