Dell XPS 13 Ultrabook Ve Dell XPS 13 Özellikleri

Bu yazımızda sizler için Dell XPS 13 hakkında bilgiler vereceğiz. Dell XPS 13 ultrabook, ve Dell XPS 13 dizüstü bilgisayar, her ayrıntısının özenle tasarlanması sonucunda, iş bilgisayarı olarak da kullanılmaya hazır hale getirilerek sizler için satışa sunulmuş bulunmaktadır.

Dell XPS 13 özelliklerinden bahsederken, öncelikli olarak, HD görüntü sunmasından söz etmemiz gerekmektedir. Dell XPS 13 özellikleri arasında bir de, inceliğinin, en kalın olan yerde bile 18 milimetre olduğunu; bu inceliğin, 6 milimetreye kadar da düştüğünü belirtmemiz gerekmektedir.
Dell XPS 13 özellikleri arasında Gorilla Glass ekranından da söz etmemiz gerekmektedir. Dokunmatik ekranı hareket algılamada üstün özelliklere sahip olan Dell XPS 13, rahat bir klavye ile birlikte gelerek, kolay bir şekilde yazı yazma olanağını da sizlere sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır.
Dell XPS 13 özelliklerinden bir diğeri de, Dell XPS 13 açılış süresinin sadece sekiz saniye gibi çok kısa bir zaman dilimi olmasıdır. Bunun yanında, Dell XPS 13 uyku modundan bir saniyede çıkarken, eğer Dell XPS 13 ultrabook derin uyku modunda ise, çıkış süresi sadece dört saniye olacaktır.
Dell XPS 13 aynı zamanda, içerisinde pek çok yazılım yüklü olarak gelir, Anti-Virüs, ve Skype de buna dahildir. Bununla birlikte, teknik destek için, Dell XPS 13’e, bir sene, yerinde bakım; ve bunun yanında, yazılım ve donanım için telefon desteği alabilirsiniz. Kısacası, bir ultrabook almayı düşünüyorsanız, bizim size önerimiz: Dell XPS 13 ultrabook…

Bir önceki yazımız olan Suriye'de İnternet Kesildi başlıklı makalemizde Suriye internet, Suriye'de internet kesildi ve Suriye'deki internet kullanıcıları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.