Probook Netbook Dizüstü Bilgisayar Probook PRBU1002 Hakkında Bilgiler

Bu yazımızda sizlere, Probook netbook tanıtımı gerçekleştireceğiz. Probook netbook dizüstü bilgisayar modelleri arasında yer alan Probook PRBU1002 hakkında sahip olmak istediğiniz tüm bilgileri yazımız içerisinde bulabileceksiniz. İşte Probook PRBU1002, Probook netbook, ve Probook netbook dizüstü bilgisayar:

Probook PRBU1002 özellikleri arasında ilk olarak, kasasının renginden söz etmemiz gerekmektedir, ve, kendinden desenli siyah renk, Probook PRBU1002’nin kasasının rengini oluşturmaktadır. Probook PRBU1002 özellikleri hakkında bilgi vermeye devam ederken, Probook netbook dizüstü bilgisayar işlemcisinin, İntel Atom Dual Core 1.66 GHz işlemci ile birlikte elinize ulaştığını da belirtmemiz gerekmektedir.
Probook netbook ekranının 10.1 inç LED ekran olduğunu, ve 1024 x 600 piksel çözünürlüğü desteklediğini de belirtmemiz gerekmektedir. 756 MB paylaşımlı ekran kartının kullanıldığı Probook netbook üzerinde 2 GB DDR3 RAM bulunmaktadır. 320 GB sabit diski bulunan Probook PRBU1002, USB 2.0 HDMI; VGA, Bluetooth… gibi özelliklere sahip olmak ile birlikte, 960 gram ağırlığındadır. Windows 7 Starter Türkçe yüklü olarak elinize ulaşacak olan Probook netbook dizüstü bilgisayar, Office 2010 Starter yazılımı ile birlikte sizlere ulaşmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Suriye'de İnternet Kesildi başlıklı makalemizde Suriye internet, Suriye'de internet kesildi ve Suriye'deki internet kullanıcıları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.