Probook Netbook Dizüstü Bilgisayarı Tanıyalım… İşte Probook PRBU1001

Bu yazımızda sizler için Probook netbook dizüstü bilgisayar modelleri arasında yer alan, ve Probook netbook almayı düşünenler için önereceğimiz Probook PRBU1001 tanıtımını gerçekleştirmeye çalışacağız. Probook netbook dizüstü bilgisayar olma özelliğini taşıyan Probook PRBU1001 hakkında, Probook PRBU1001 özelliklerine ait bilgileri isterseniz zaman kaybetmeden sizlere aktarmaya başlayalım:

Probook PRBU1001 özellikleri arasında yer alan renginden öncelikli olarak söz etmemiz gerekirse, kendinden desenli siyah renkte olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. İntel Atom Dual Core işlemci kullanan Probook PRBU1001 için belirlenmiş olan işlemci hızı 1.66 GHz’dir. Probook PRBU1001 için belirlenen 10.1 inç, LED ekranın ekran çözünürlüğünün 1024 x 600 olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir. 766 MB paylaşımlı ekran kartı kullanan Probook netbook dizüstü bilgisayar, 2 GB DDR3 RAM kullanımı gerçekleştirmektedir.
Probook PRBU1001 özellikleri arasında, Probook netbookun sahip olduğu harddiskin 320 GB olduğunu da belirtmeyi unutmamalıyız. Dahili Stereo hoparlörü bulunan Probook PRBU1001 hakkında bilgi vermeye devam ederken, HDMI çıkışından, ve USB portları ile VGA portundan söz etmeyi de unutmamamız gerekmektedir. Standart Türkçe Q klavyesi bulunan Probook PRBU1001’in, 3 CELL Lİ-İON bataryasının bulunduğunu belirtmeyi de unutmamamız gerekmektedir. Probook netbook dizüstü bilgisayar ağırlığı 960 gram olarak belirlenmiş bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Suriye'de İnternet Kesildi başlıklı makalemizde Suriye internet, Suriye'de internet kesildi ve Suriye'deki internet kullanıcıları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.