Samsung Oyun Bilgisayarı Samsung 7 Gamer’i Tanıyalım

Bu yazımızda sizlere, Samsung oyun bilgisayarı olarak tanınan Samsung 7 Serisi Gamer bilgisayarlardan söz edeceğiz. Çünkü Samsung 7 Gamer artık Türkiye’de; ve Samsung oyun bilgisayarı arayışı içinde olanlar için satışta… O halde, Samsung oyun bilgisayarı Samsung 7 Serisi Gamer bilgisayarları, ve Samsung 7 Gamer’i tanıyalım:

Samsung oyun bilgisayarı Samsung 7 serisi Samsung 7 Gamer özelliklerine bakmak istediğimizde, İ7 işlemci, 4 çekirdek, ve 2 GB DDR5 RAM ile çalışan bir Samsung oyun bilgisayarı ile karşılaşıyoruz. Samsung 7 serisi Gamer bilgisayarın içerisinde 1 TB harddisk, NVIDIA HD ekran kartı mevcut. Samsung 7 Gamer Samsung oyun bilgisayarının 17.3 inçlik ekranının ekran çözünürlüğü: 1920 x 1080… Bu sayede, Samsung oyun bilgisayarının yüksek performansla çalıştığını da belirtmemiz gerekiyor.
Samsung oyun bilgisayarı Samsung 7 serisi Gamer’in, sadece oyun için değil, farklı amaçlarla da kullanılabileceğini belirtmemiz gerekiyor. Örneğin, kütüphane gibi sessiz ortamlara, günlük yaşama; ya da pil tasarrufuna göre ayarlanabilen modlar, Samsung 7 Gamer içerisinde mevcut. Kısacası, Samsung 7 serisi Gamerin, pek çok kullanıcıyı rahatlıkla tatmin edebileceğini; ve an itibari ile ülkemizde de satışının gerçekleştiğini belirtmemiz gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Suriye'de İnternet Kesildi başlıklı makalemizde Suriye internet, Suriye'de internet kesildi ve Suriye'deki internet kullanıcıları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.