Acer UltraBook Acer Aspire S3 Hakkında Bilgi Edinelim

Bu yazımızda sizlere Acer ultrabook ürünleri arasında yer alan Acer Aspire S3; ve Acer Aspire S3 ultrabook tanıtımı gerçekleştireceğiz. Acer Aspire S3 daha yakından tanımanız dolayısı ile, Acer ultrabook sahibi olmak isteyip istemediğinize daha kolay karar verebileceksiniz. O halde gelin Acer Aspire S3 ultrabooku yakından tanıyalım:

Acer ultrabook modelleri arasında bulunan Acer Aspire S3 o kadar incedir ki: 13 milimetre olarak belirtilebilir. Bunun yanında, Acer ultrabook, 13.3 olan ekranı ile, kaliteli görüntüyü, Acer Aspire S3 ultrabook tercih edenlere sunmaktadır. Acer Aspire S3 ekranının LCD olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir.
Acer ultrabook Acer Aspire S3 ultrabook satın aldığınızda, o kadar kolay kullanır, ve taşırsınız ki, buna siz bile şaşırırsınız. Acer Aspire S3 ağırlığı sadece 1.4 kilogramdır; istediğiniz her yere rahatlıkla götürülebilmektedir.
Acer Aspire S3 ile internete bağlanma süreniz de oldukça hızlıdır. İnsant Connect teknolojisine sahip olan Acer ultrabook, 2.5 saniye gibi çok kısa bir sürede, sizin internete bağlanmanızı, ve mobil hayatın keyfini doyasıya çıkartmanızı sağlayan bir özelliğe sahiptir.
Acer Aspire S3 ultrabook kullanımınız sırasında, Acer ultrabook içerisinde bulunan SSD teknolojisi sayesinde oldukça yüksek performansa ulaşırsınız, ve bununla da kalmazsınız, sahip olunan kaliteli multimedya görselleri, sizin, keyifle video izlemenize, oyun oynamanıza olanak tanımaktadır. Peki tüm bunları yaparken Acer ultrabook çok mu fazla şarjınızı harcar? Hayır, en az altı saat boyunca idare eden bir pil ile birlikte alırsınız Acer ultrabookunuzu…
Acer ultrabook Acer Aspire S3 aynı zamanda, 1.3 MegaPiksel HD kamerası ile de pek çok kişi ile keyifli görüntülü görüşmeler elde etmenizi olanaklı hale getiriyor. Yani Acer Aspire S3 ultrabook size, hayatı kesintisiz yaşama şansı sunuyor; neden değerlendirmeyesiniz?

Bir önceki yazımız olan HP Envy 14 Spectre; Ve HP Envy 14 Spectre Özellikleri Hakkında Bilgi Edinelim başlıklı makalemizde HP Envy 14 Spectre, HP Envy 14 Spectre özellikleri ve HP ultrabook hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.