Apple MacBook Pro Ve Apple MacBook Pro Özellikleri

Bu yazımızda sizlere Apple MacBook Pro hakkında bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de, Apple MacBook Pro ile ilgili detaylı bilgilere sahip olmak istiyorsanız, yazımızdan destek alabileceğinizi belirtmeliyiz. O halde hemen Apple MacBook Pro’yu tanımaya başlayalım:

2.06 kilogram ağırlığında bulunan Apple MacBook Pro, 13.3 inç ekranı, 2.5 GHz İntel Core İ5 işlemcisi ile dikkatimizi çekmektedir. Apple MacBook Pro içerisinde 4 GB DDR3 RAM bulunduğunu belirtmeyi de ihmal etmemeliyiz. Peki ya Apple MacBook Pro özellikleri ile ilgili diğer merak ettikleriniz neler?
Apple MacBook Pro özellikleri arasında 500 GB harddiskin bulunduğunu belirtmeliyiz. İntel Graphics 4000 CGA chipseti bulunan Apple MacBook Pro özellikleri arasında yer alan ekran kartı hafızasının paylaşımlı olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir. Bluetooth; ve USB 2.0 bağlantılarını destekleyen Apple MacBook Pro özelliklerine bakmaya devam ettiğimizde, Lion işletim sistemi, ve DVD-RW özellikleri ile birlikte Apple MacBook Pro’nun elimize ulaştığını da görebiliyoruz…

Bir önceki yazımız olan Samsung NP530U4C Core İ5 Ve Samsung NP530U4C İncelemesi başlıklı makalemizde Samsung NP530U4C, Samsung NP530U4C Core İ5 ve Windows 8'li bilgisayarlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.