Bir HP Windows 8 Notebook Modeli HP Pavilion SleekBook 15

Bu yazımızda sizlere HP Pavilion SleekBook 15 ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağız. Eğer HP Windows 8 notebook almak gibi bir düşünceniz var ise, HP Pavilion SleekBook hakkında mutlaka bilgi sahibi olmanız, ve HP Pavilion SleekBook 15’i tanımanız gerektiğini düşünmekteyiz. İşte HP Pavilion SleekBook hakkında bilmeniz gerekenler:

2.1 kilogram ağırlığı bulunan HP Pavilion SleekBook 15 ile ilgili olarak 6 GB DDR3 RAM’in bulunduğunu da belirtmemiz gerekmektedir. HP Windows 8 notebook modelleri arasında yer alan HP Pavilion SleekBook 15 ile ilgili olarak bilmeniz gereken bir diğer nokta ise Bluetooth portu, kamerası, hoparlörü, ve ethernet özelliğinin bulunmasıdır. Wireless, kart okuyucu, HDMI çıkışı, bir adet USB 2.0, iki tane de USB 3.0 girişinin bulunduğudur.
HP Pavilion SleekBook 15, 15.6 inç ekranda 2 GB DDR3 ekran kartı bulundurmaktadır. 1366 x 768 piksel ekran çözünürlüğünü destekleyen HP Pavilion SleekBook HD Brighwiew LED ekran kullanımını, HP Windows 8 notebook almak isteyenler için olanaklı hale getirmektedir. NVIDIA GeForce GT 630M grafik kartı ile HP Pavilion SleekBook 15 ekranı desteklenmekte, ve güçlendirilmektedir.
HP Windows 8 notebook olma özelliğini gösteren HP Pavilion SleekBook 15, 1.7 GHz İntel Core İ5 işlemcisi ile, dört hücreli lityum – iyon pili ile, 500 GB SATA harddiski, ve 64 bit Windows 8 işletim sistemi ile göz doldurmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.