Böyle Güzel Karne Hediyesi Görülmedi

Okullar, 3 aylığına tatile girdi. Öğrenciler yaz tatiline başladılar. Ve, karnesi başarılı notlarla dolu olanlar da, ailelerinden karne hediyesi istemeye başladı. Hediyelerle okumayı sevmeyen öğrencilerin de varlıklarının mevcut olmasına karşın, biraz da hediyeler, çocuklara alınacak olan; ya da alınması gereken şeylerin bahanesi niteliğinde oluyor belki de… Peki çocuğunuza karne hediyesi olarak ne alabilirsiniz; ya da çocuğunuz sizden karne hediyesi olarak ne isteyebilir… Dilerseniz bu aşamada sizlere Lenovo IdeaPad Z serisi, renkli ve capcanlı görüntüleri ile ilgi çeken Lenovo laptoplardan bahsedelim…

Karne hediyesi olarak çocuklarına lenovo laptop almayı düşünen aileler, öncelikle Lenovo IdeaPad Z laptopların oldukça yüksek performansta çalıştığını bilmeleri gerekmektedir. Sonrasında ise, trendy tarzı ile tasarlanmış olan Lenovo IdeaPad Z serisinin, teknoloji tutkunlarına, ince çizgileri ve canlı görünümü ile ne denli hitap ettiğini…
Lenovo IdeaPad Z lenovo dizüstü bilgisayar alan kişiler, aldıkları Lenovo IdeaPad Z lenovo dizüstü bilgisayarı karne hediyesi olarak alacaklarsa, herşeyden önce çok da güzel başka hediyelerle donatılacaklarını bilmelidirler. Karne hediyesi olarak alınacak olan Lenovo IdeaPad Z ile gelecek olan neler diye soranlarınız için bunun da cevabını verelim:
Lenovo IdeaPad Z560, Lenovo IdeaPad Z570 alanlar, birbirinden renkli ve güzel mouse, kulaklık; ve hoparlörlerle de ödüllendirilecekler. Teknoloji tutkunları, renkli eşyaları seven çocuklarına karne hediyesi olarak Lenovo IdeaPad Z lenovo dizüstü bilgisayarları gönül rahatlığı ile armağan edebilirler.
Lenovo IdeaPad Z570, diğer Lenovo IdeaPad Z serisi bilgisayarlardan, AccuType klavyesi ile ayrılmaktadır. AccuType klavye ile, Lenovo IdeaPad Z570 kullanıcıları, oldukça rahat yazı yazabilme olanağına sahip olurlar. Tuşların her biri, bir diğerinden ayrı bir şekilde yuvarlanmıştır; ve bunun yanında, tuşların birbirinden ayrık olması, hızlı ve hatasız yazı yazabilme olanağını kullanıcılarına sunmaktadır. Bunun yanısıra görüntü olarak da oldukça hoş bir yapısı olan Lenovo IdeaPad Z570, lenovo dizüstü bilgisayarlar ile özellikle yazı yazacak olanlar için ideal bir karne hediyesi olacaktır.
Lenovo IdeaPad Z570 aynı zamanda, multimedya özellikleri bakımından da oldukça geliştirilmişltir. Lenovo IdeaPad Z570 İntel Turbo Boost Technology 2.0 barındırıyor. İntel Core İ7 işlemci, Windows 7 Lenovo Enhanced Experience 2.0, NVIDIA GeForce grafik kartı ile, hem izlediğiniz görüntüleri yüksek performansta izlemenizi sağlıyor; hem de bilgisayarınızın 20 saniye gibi bir sürede açılıp kapanmasına olanak sağlıyor.
Lenovo IdeaPad Z570 kullanıcıları, pil ömrü bakımından da oldukça rahat; 5 saatlik bir pil ömrü ile, sizi prizlere mahkum etmekten kurtarıyor. Ne dersiniz; hem güzel bir karne hediyesi; hem de mükemmel bir lenovo dizüstü öyle değil mi?

Bir önceki yazımız olan Exper NC44K Gönülleri Fethediyor başlıklı makalemizde Exper dizüstü bilgisayar, Exper karizma ve Exper laptop hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.