Dell XPS 13 Özellikleri Ve Dell XPS 13

Bu yazımızda sizlere Dell XPS 13 hakkında bilgi vereceğiz. XPS 13 kompakt bir çerçevesiz ekrana sahip, bununla birlikte Dell XPS 13 özellikleri arasında en çok dikkat çekeni, gün boyu idare eden şarj süresi… Dell XPS 13 ortalama dokuz saat boyunca, aralıksız çalışabilme özelliğine sahip, ve bu durum, en çok tatile gidenlerin destekçisi oluyor.

Dell XPS 13 özelliklerine baktığımızda, öncelikle inceliğinden söz etmek isteriz: Dell XPS 13 inceliği 0.63 cm; Dell XPS 13 ağırlığının ise 1.350 gram olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Yeni İntel teknolojisi ile üretilmiş olan Dell XPS 13, Smart Connect, ve Rapid Start özellikleri ile birlikte geliyor. Belirtilen özellikleri dolayısı ile Dell XPS 13, hem şık, ve hem de yüksek performanslı… Dell XPS 13, sizin için, teknede, ya da kumsalda dahi etkin kullanım olanağı sunacaktır.
Dell XPS 13 özellikleri arasında, sertleştirilmiş Gorilla Glass camından söz etmek gerekiyor, ve bu sayede, güneş ışığında dahi Dell XPS 13 ultrabook’unuzu rahatça kullanmanız olanaklı hale geliyor. Bunun yanında dokuz saat idare eden bataryası; tüm günü elektriksiz geçirmenizi olanaklı hale getiriyor. Aynı zamanda, Dell XPS 13 özelliklerinden bir diğeri de klavyesinin arkadan aydınlatmalı olması…

Bir önceki yazımız olan Yeni Haier Notebook Haier T5HN Satışta başlıklı makalemizde Haier notebook, Haier T5HN ve Haier T5HN fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.