Dell XPS 15z Hakkında Bilmeniz Gereken Çok Şey Var

Laptop almayı düşünüyorsanız, bu yazımızı mutlaka okumalısınız. Dell laptop hakkında bilmediğiniz yoktur. En azından öyle düşünürsünüz; bir de laptop alırken sayılı bir kaç marka önerisi vardır; o markalardan şaşmamanız, aksi halde hem performansta hem de garantide problem yaşayacağınız söylenir. Ve Dell, laptop almanız için tavsiye edilen markalardan değildir genellikle marka tutkunları için. Oysa ki Dell laptop satıcıları, elektronik eşyaların hepsinin sorun yaşanması riski ile karşı karşıya olduğunu belirtir; ve aslında haklıdırlar da… O nedenle yazımızı okuyun; ve Dell laptop almayı düşünüyorsanız bu alternatifi, Dell dizüstü bilgisayar seçenekleri arasında değerlendirebileceğiniz bir yere koyun.

Dell XPS 15z, Temmuz 2011 tarihi itibari ile, Dell dizüstü bilgisayarlar arasında, satış raflarındaki yerini aldı. Dell XPS 15z fiyatı 1.161 dolar olarak belirlendi. Dell XPS 15z, en çok inceliği ile dikkat çekiyor. Dell XPS 15z, Dell Türkiye tarafından dell laptopların arasına ultra-ince özelliği ile girmeyi başarmış bilgisayarlardan bir tanesidir. Dell XPS 15z Dell tarafından son zamanlarda geliştirilen en iyi performanslı notebooklar arasında yer alırken; bunun yanında Dell notebooklar arasında da Dell Türkiye’nin sunduğu en ince dell notebook olma özelliğini göstermektedir.
Dell XPS 15z, uzun pil ömrü, full HD özellikleri, yüksek güç kalitesi, 15.6 inç ekranı ile, ofis kullanıcılarının işlerini de rahatlıkla görmelerini sağlarken, sonrasında oyun oynamaları için dahi zaman taşıyacak nitelikte bir bilgisayardır.
Dell XPS 15z, pil ömrü uzunluğuna bakıldığında, kıtalararası bir performans sağlamasının yanında otomatik güç tasarrufu da gerçekleştiriyor. Normal HD kalitesinden iki kat daha fazla çözünürlüğe sahip; ve bu özellikleri ile de herkesi kendisine hayran bırakmayı daha şimdiden başarmış bir bilgisayar.

Bir önceki yazımız olan Lityum İyon Pil Ömrünü Uzatmak İçin... başlıklı makalemizde laptop pili, laptop pilleri ve lityum batarya hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.