Exper NC44K Gönülleri Fethediyor

Exper laptop kalitesini bilmeyenimiz yoktur. Exper bilgisayar, bilgisayar almak isteyen herhangi birinin ilk marka tercihlerinden bir tanesi olmayı uzun zamandır başarmış durumdadır. Exper dizüstü bilgisayarlar içinde, hem güçlü donanımı; hem de kolay taşınması ile tercih meselesi olacak olan bir Exper notebook satışa sundu. Exper NC44K… Exper NC44K, 13.3 inç ekranı; ve dikkat çekici tasarımı ile, son zamanlarda kendisinden sıklıkla bahsettirmeyi başarıyor.

Exper NC44K, kolay kullanım sağlayan klavyesi ile, stereo hoparlörü ile, İntel’in geliştirilmiş işlemcisi ile, gerek video izlemeyi sevenlere, gerek müzik dinlemeyi sevenlere; ve gerekse de yazı yazması gerekenlere, bu keyfi doyasıya yaşatıyor. Exper karizma olarak da anılan Exper NC44K, parlak bir görüntü ile, kullanıcılarının gönüllerini çalmasının yanısıra, uygulamalar arası geçişte oldukça hızlı. Ve tüm bu özelliklerinin yanısıra, Exper dizüstü bilgisayarlar arasında, enerji tasarrufu yapan Exper laptoplardan bir tanesi.
Exper karizma, 1.8 kilogram ağırlığında. 2.8 cm inceliği ile de, Exper dizüstü bilgisayar kullanıcılarına, taşıma kolaylığının ayrıcalığını sunuyor. Exper NC44K içerisinde, Windows 7 Home Basic 64 bit işletim sistemi kullanılarak, bilgisayarınızın en hızlı şekilde çalışması için tüm imkanlar zorlanıyor. Bununla birlikte Exper karizma, 4GB DDR3 bellek kullanarak, aynı anda bir değil, birden fazla işlem yapmanıza olanak tanıyor. 400 GB sata harddiski ile, Exper laptop kullanmak isteyenler için oldukça geniş bir depolama alanı sağlıyor.
Exper karizma, Exper dizüstü bilgisayar kullanıcılarının multimedya keyfini doyasıya yaşayabilmesi için, farklı bağlantı noktaları sunuyor. Kaliteli kamerası ve bluetooth özellikleri ile de kendisini tercih edenlerin kalplerini kazanacak olan Exper NC44K fiyatı KDV dahil 1.252 TL

Bir önceki yazımız olan Lityum İyon Pil Leyden Energy Firmasından Alınır başlıklı makalemizde dizüstü bilgisayarlar, Leyden Energy ve lityum iyon pil hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.