Exper Notebook Nasıl? Exper A5B-R13 Özellikleri

Bu yazımızda sizlere Exper notebook nasıl sorusunun yanıtlarından söz edeceğimizi, bunun için Exper A5B-R13 tanıtımını gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer Exper A5B-R13 özelliklerini öğrenmek istiyorsanız, hiç zaman kaybetmeden Exper notebook nasıl sorusunun yanıtı için Exper A5B-R13 özelliklerine bakalım:

Exper A5B-R13 özellikleri arasında ilk olarak İntel Celeron işlemciden söz etmemiz gerekmektedir, ve Exper A5B-R13 için belirlenmiş olan işlemci hızının da 1.6 GHz olduğunu belirtmemizde fayda bulunmaktadır. Exper A5B-R13 özellikleri arasında yer alan bir diğer detayın da, 2 GB DDR3 RAM olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.
Exper notebook nasıl diyenler için, Exper A5B-R13’ün, 320 GB harddiskinin bulunduğunu belirtmemiz gerekmekle birlikte, kart okuyucu, ve dahili kameranın da Exper A5B-R13 içerisinde bulunduğunu belirtmeyi unutmamalıyız. İntel HD Graphics ile birlikte paylaşımlı ekran kartı kullanımını gerçekleştiren Exper A5B-R13, 15.6 inç ekranı ile sizlere ulaşmaktadır. Ve Exper notebook nasıl diyenlere belirtmeliyiz ki, DVD-RW’nin de bulunduğu Exper A5B-R13 özellikleri arasında yer alan işletim sistemi, Windows 7 Starter’dir, ve 32bit’tir…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.